Aa
دوشنبه 16 تير 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 11 خرداد 1399
کد 108152

عسگری: نظارت بر روند اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رونق تولید تشدید می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به لازم الاجرا بودن مصوبات ستاد تسهیل از تشدید نظارت بر روند اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رونق تولید خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حشمت الله عسگری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به لزوم عملیاتی شدن مصوبات ستاد تسهیل اظهار داشت: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای دستگاه های اجرایی و بانک ها لازم الاجرا می باشد.
 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سنوات گذشته مصوبات زیادی داشتیم و بعضا واحدهای تولیدی برای یک موضوع چندین مرتبه حضور پیدا می کردند، یکی از دستورکارهای ثابت در جلسات نظارت بر نحوه اجرایی شدن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید می باشد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران تصریح کرد: باید در شرایط دشوار اقتصادی ناشی از تحریم ها و همچنین موضوع کرونا در کنار واحدهای تولیدی باشیم، در این زمینه علاوه بر تسهیلات رونق تولید، تسهیلات خوبی در موضوع کرونا، تسهیلات تبصره 18 و همچنین اشتغال روستایی با نرخ های سود مناسبی ابلاغ شده است.
 
عسگری سپس خاطرنشان کرد: با همراهی و همکاری و با استفاده از ظرفیت های موجود زمینه حمایت از واحدهای تولیدی را فراهم می کنیم تا در سال جهش تولید شاهد ارتقا شاخص های اقتصادی استان تهران باشیم.
 
انتهای پیام/

خبرنگار: راحله جمعه زاده
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 11 خرداد 1399
  • ساعت 14
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 81