Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 3 خرداد 1399
کد 107771

پیام استاندار تهران به مناسبت آزادسازی خرمشهر؛ فتح خرمشهر نمونه بارز مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان است

استاندار تهران با صدور پیامی با اشاره به اینکه فتح خرمشهر نمونه بارز مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان است، بر مقاومت در برابر دشمنان تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی با صدور پیامی سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت؛ متن پیام به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر حماسه جاویدان و بی ‌نظیر تاریخ و حکایت‌گر مقاومت و پایداری ملت ایران اسلامی است، حماسه ای كه در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی ثبت شد تا هشداری برای دشمنان این نظام باشد و بدانند مردم ایران همواره پای آرمان ها خود ایستاده و در این مسیر از هیچ شجاعتی دریغ نمی کنند.
 
امام راحل درباره فتح خرمشهر فرمودند: فتح خرمشهر فتح خاك نیست، فتح ارزش های اسلامی است، خرمشهر شهر لاله های خونین است. خرمشهر را خدا آزاد كرد و رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای نیز در مورد خرمشهر فرمودند که «حماسه مقاومت و آزادی خرمشهر، حادثه ای بی نظیر در تاریخ جهان است. خرمشهر، به پرچم سرافرازی و پایداری ملت ایران مبدل شده است.
 
در طول 40 سال پس از انقلاب اسلامی، ملت ایران همواره با تاسی از فرمایشات امام راحل و منویات مقام معظم رهبری، در راه دفاع از مام میهن قهرمانانه ایستادگی کرده و هیچ زمان حتی وجبی از خاك این مرز و بوم را به دشمن ندادند و در برابر قلدری‌های زورگویانان و دشمنان كوتاه نیامده‌اند.
 
 فتح خرمشهر نمونه ‌ای بارز از حماسه بزرگ مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان است و هر چند در زمان آزادسازی خرمشهر خطاب به شهید محمد جهان آرا ندای "ممد نبودی ببینی شهر آزاد گشته" را سر دادیم؛ دیر زمانی نخواهد بود که این ندا در جهان طنین انداز خواهد شد که "حاج قاسم نبودی، قدس آزاد گشته"؛ تا به جهانیان ثابت شود که طبق وعده باری تعالی ظلم و جور پایدار نخواهد بود.
 
انوشیروان محسنی بندپی
استاندار تهران
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 3 خرداد 1399
  • ساعت 10
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 114