Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 3 خرداد 1399
کد 107761

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با فرماندار ورامین دیدار کرد

خلیل محبت‌خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین دیدار و پیرامون مسائل مختلف حوزه راه و شهرسازی به گفتگو پرداخت.
در این دیدار که با حضور کارخانه معاون هماهنگی امور عمرانی، دهقان شهردار ورامین و رئیس اداره راه و شهرسازی جنوب شرق تهران برگزار شد، مسائل مربوط به طرح تفضیلی و دیگر حوزه های راه و شهرسازی مورد بررسی قرار گرفت.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در این جلسه گفت: به منظور تحقق اهداف توسعه‌ای شهرها، از این پس طرح‌های جامع و تفضیلی شهرهای با نظر شورای اسلامی، شهرداران، فرمانداران و ادارت راه و شهرسازی بازنگری می‌شوند.
خلیل محبت زاده گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در اجرای تمامی طرح‌ها به دنبال انتفاع نبوده و تلاش دارد تا خروجی تمامی اقدامات خود را در جلب رضایت مردم دنبال کند.
وی افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های اداره کل راه و شهرسازی در خدمت رسانی بهتر به مردم ، تعامل مناسب با شهرداری‌ها است از این رو، از این پس طرح‌های جامع و تفضیلی شهرهای با نظر شورای اسلامی، شهرداران، فرمانداران و ادارت راه و شهرسازی بازنگری می‌شوند.
وی تصریح کرد: شوراهای اسلامی، نمایندگان مردم بوده و بهتر می‌توانند در خصوص طرح‌های جامع و تفضیلی با استفاده از دانش مشاوران و نظر فرمانداران، به ادارات راه و شهرسازی یاری رسانند.
محبت خواه تأکید کرد: در تدوین طرح‌های تفضیلی، نیاز ۱۰ سال آتی هر شهر در حوزه فضای سبز، آموزشی و بهداشتی  می‌باید در نظر گرفته شود
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 3 خرداد 1399
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 113
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ورامین