Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 3 خرداد 1399
کد 107732

فرماندار ری: همدلی و ایثار امروز ریشه در فرهنگ دفاع مقدس دارد

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: اگر امروز در موضوع کرونا مدافعان سلامت در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا ایثارگری می کنند و مردم با همدلی برای کمک مومنانه پا به عرصه گذاشته اند ریشه در فرهنگ ایثار و فداکاری دفاع مقدس دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی، سلامت، زنان و امور خانواده شهرستان ری گفت: در تاریخ انقلاب اسلامی ایران اتفاقات بسیار مهمی رخ داده است و یکی از مهمترین اتفاقات افتخارآفرین سالروز آزادسازی خرمشهر در سوم خردادماه است که موجب الگوسازی ایثار و مقاومت را در کشور شده است بطوریکه امروز با تمام دشمنی ها و شرایط سخت پیرامون تحریم های ظالمانه، شاهد شکوفایی روحیه ایثار و مقاومت در تمام اقشار جامعه بویژه جوانان هستیم و شهدایی همچون زمانی نیا، پاشاپور، سرلک، میرزایی و سایر شهدای محور مقاومت شهرستان ری نمونه بارز هستند.
معاون استاندار تهران افزود: اگر امروز در موضوع کرونا مدافعان سلامت در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا ایثارگری می کنند و مردم با همدلی برای کمک مومنانه پا به عرصه گذاشته اند ریشه در فرهنگ ایثار و فداکاری دفاع مقدس دارد.
فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: در ایامی که بیماری کرونا اقتصاد و معیشت مردم را تحت الشعاع قرار داده است گروه های جهادی و مردم شریف شهرستان ری با تاسی از فرهنگ غنی دفاع مقدس در اجرای طرح کمک های مومنانه در راستای رفع مشکلات معیشتی خانوارهای نیازمند و کم درآمد بصورت ویژه مشارکت دارند.
توکلی کجانی بیان داشت: در حوزه سلامت با یکپارچگی آبفای شهری و روستایی بایستی خدمات مطلوبی در راستای تامین آب شرب با کیفیت برای ساکنین شهرها و روستاهای شهرستان ری صورت گیرد و آب گوارا برای تمامی شهروندان در دسترس باشد.
وی اظهار داشت: با توجه به نامگذاری ۳۱ اردیبهشت بعنوان روز اهدای عضو، ضرورت دارد تمامی دستگاه ها، نهادها و ادارات شهرستان ری نسبت به فرهنگ سازی اهدای عضو که امری خداپسندانه و ارزشمند است اقدام کنند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 3 خرداد 1399
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 47
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری