Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 3 خرداد 1399
کد 107730

برپایی مراسم تجلیل از فعالین عرصه روابط عمومی در شهرداری باقرشهر

همزمان با هفته روابط عمومی ، طی مراسمی در شهرداری باقرشهر از فعالین عرصه روابط عمومی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ مراسم گرامیداشت هفته روابط عمومی با حضور دکتر محمدرضا نوروزپور معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، دکتر امین بابایی بخشدار کهریزک ، سعید استادفرج شهردار و حسین ابراهیمی رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر در سالن جلسات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد .

سعید استادفرج شهردار باقرشهر در این مراسم با اشاره به جایگاه مهم روابط عمومی شهرداری باقرشهر عنوان کرد : به تصویر کشیده شدن تمام موفقیت های شهرداری در طی سالهای گذشته ، ثمره تلاش مدیران روابط عمومی در ادوار مختلف روابط عمومی شهرداری است ؛ ایشان چشم شهرداری در میان مردم و زبان مردم در نزد من بودند و پل ارتباطی بین شهروندان و مسئولین را برقرار کردند.

استادفرج به گذشته باقرشهر و محرومیت های آن در سالهای آغازین انقلاب اشاره داشت و افزود : این شهر با وجود اهدای شهدای والامقام به انقلاب امکانات رفاهی مناسبی برای شهروندان خود نداشت ، اما پس از تبدیل شدن به شهر و تلاش مدیران و خدمات شهرداری و اطلاع رسانی مستمر روابط عمومی در طول این سالها ، باقرشهر را به شهری برخوردار در استان تهران و با سرانه های بالا در فضای سبز و امکانات ورزشی مبدل کرده است .

نوروز پور معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در ادامه این مراسم افزود:در حوزه ارتباطاتی یکی از مهمترین امور در روابط عمومی ها ایجاد اولویت ذهنی برای مخاطب خود است که باید فعالین این عرصه به این امر توجه داشته باشند.

مهندس ابراهیمی رئیس شورای اسلامی ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته روابط عمومی و فرارسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: روابط عمومی انعکاس دهنده عملکرد سازمان ها هستند و جا دارد امروز از تلاش فعالین حوزه روابط عمومی تشکر نماییم که همواره در راستای اگاه سازی و اطلاع رسانی به مردم زحمات زیادی را متقبل می شوند.

دکتر بابایی بخشدار کهریزک در ادامه این مراسم به سخنرانی پرداخت و گفت: اطلاع رسانی ها بسیاری از ادارات حیاط خلوت هستند و نتوانسته اند پوست اندازی کنند و نقش آفرینی درستی از خود به عنوان قلب تپنده سازمانها تاکنون از خود نشان نداده اند.

در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و هدایایی از فعالین حوزه ارتباطات و روابط عمومی تجلیل و قدردانی شد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 3 خرداد 1399
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری باقرشهر
  • تعداد بازدید 48