Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
کد 107588

تقی زاده: لزوم تعیین تکلیف طرح کاداستر در استان تهران؛ هم افزایی دستگاه ها جهت مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز ارتقا پیدا می کند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به لزوم لزوم تعیین تکلیف طرح کاداستر در استان تهران بر ارتقا هم افزایی دستگاه ها جهت مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد تقی زاده در جلسه ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز با اشاره به اهمیت پایگاه اطلاعات ساخت و سازهای غیرمجاز اظهار داشت: تا اواسط ماه آینده گزارش کامل و مبنایی از این سامانه ارائه شود تا مورد بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد: اراضی منابع طبیعی در پهنه استان تهران به ویژه شهرستان هایی که بیشترین ساخت و سازهای غیر مجاز در آن صورت گرفته باید تعیین تکلیف شود چرا که یکی از مهمترین علت تصرفات همین موضوع می باشد از اینرو ظرف یک ماه آینده اداره کل منابع طبیعی و راه و شهرسازی گزارشی در این زمینه ارائه دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان کرد: چالش ها و مشکلات شهرستان های استان تهران در مورد ساخت و سازهای غیرمجاز و خواسته‌های آنها از دستگاه‌های مختلف احصا شود، همچنین جهت مقابله با چنین ساخت و سازهایی هماهنگی بین بخشی و هم افزایی دستگاه ها ارتقا پیدا می کند.

تقی زاده همچنین در مورد وضعیت طرح کاداستر خاطرنشان کرد: بعضی از شهرستان‌های استان اراضی ملی و دولتی بیشتری دارند با اولویت این شهرستان ها موضوع کاداستر در دستور کار قرار گیرد تا طرح کاداستر به سرانجام مناسبی در استان تهران برسد.

انتهای پیام/

خبرنگار: مجتبی کریمی
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399
  • ساعت 08
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 125