پنجشنبه 15 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
کد 107557

روایت خدمت در عرصه دیگر؛ امین بابایی بخشدار کهریزک شد

با حکم محسنی بندپی استاندار تهران، امین بابایی به عنوان بخشدار کهریزک منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی نشست استاندار تهران با مدیران روابط عمومی استان تهران برگزار شد؛ در این جلسه به مهم ترین دغدغه های این حوزه با محوریت ارتقا جایگاه روابط عمومی ها پرداخته شد.

امین بابایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران و سرپرست بخشداری کهریزک نیز در این جلسه با اشاره به ضروریت‌های حوزه روابط عمومی بر لزوم توجه به ابعاد مختلف و ماهیت این حوزه تاکید کرد.
 
در ادامه انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران ضمن تقدیر از زحمات مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران به سبب اقدامات اثرگذار در استان تهران از حکم بخشداری امین بابایی خبر داد و گفت: به سبب توانایی‌های و لیاقت آقای بابایی ایشان در پست بخشدار کهریزک به ارائه خدمات می‌پردازند و به دلیل اشراف بر موضوعات کهریزک امید است اقدامات موثری را در این بخش پیگیری کنند.
 
در حکم استاندار تهران خطاب به امین بابایی آمده است:
 
جناب آقای امین بابایی
 
سلام علیکم
 
در اجرای ماده 3 مصوبه شماره 578606 مورخ 1/4/ 1395 شورای عالی اداری و تفویض اختیار شماره 142024 مورخ 6/12/1392 وزیر محترم کشور، به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد معاون محترم استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، جنابعالی به سمت بخشدار کهریزک منصوب می شوید.
 
امید است با استعانت از خداوند تبارک و تعالی با رعایت خط مشی اعلام شده و شرح وظایف قانونی و بکارگیری شیوه های مناسب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعمال سیاست های عمومی دولت تدبیر و امید در خدمت به مردم که ولی نعمتان و سرمایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی هستند موفق و موید باشید.
 
انوشیروان محسنی بندپی
 
استاندار تهران
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
  • ساعت 19
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 157