Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
کد 107556

نشست استاندار تهران با مدیران روابط عمومی استان تهران برگزار شد

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی نشست استاندار تهران با مدیران روابط عمومی استان تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، نشست انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و شکراله حسن بیگی رئیس شورای اطلاع رسانی استانداری تهران با مدیران روابط عمومی استان تهران برگزار شد.
 
امین بابایی در این جلسه ضمن تبریک روز روابط عمومی ها با اشاره به اهمیت ارتقا جایگاه روابط عمومی ها اظهار داشت: روابط عمومی به عنوان قوه محرکه سازمان‌ها با ایفای نقش مشورتی، این فرصت را به هر مجموعه می‌دهد تا خدمت و وظایف خود را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کرده و اراده و مطالبات به‌حق همه شهروندان را انعکاس دهند.
 
وی ادامه داد: در عصر فناوری ارتباطات و کم شدن مرزهای ارتباطی و اطلاعاتی، توسعه بدون اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی امکان‌پذیر نیست؛ بر همین مبنا نقش اثرگذار و جایگاه خاص روابط عمومی در سازمان ها با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و تسریع در امر اطلاع رسانی جلوه‌گر می‌شود.
 
در ادامه این جلسه مدیران روابط عمومی به بیان دغدغه ها و مشکلات این حوزه پرداخته و خواستار توجه بیشتر به جایگاه و نقش روابط عمومی در دستگاه های مختلف شدند.
 
در پایان این جلسه نیز توسط استاندار تهران با اهدای لوح تقدیر از مدیران روابط عمومی و همچنین همکاران روابط عمومی اداره کل استانداری و امور بین الملل استانداری تهران تقدیر به عمل آمد.
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
  • ساعت 18
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 189