Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
کد 107555

تاکید استاندار تهران بر لزوم ارتقا جایگاه روابط عمومی ها؛ اثرگذاری روابط عمومی ها در موضوعات مختلف گسترش یابد

استاندار تهران با اشاره به لزوم ارتقا جایگاه روابط عمومی ها بر گسترش اثرگذاری روابط عمومی ها در موضوعات مختلف تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در نشست با مدیران روابط عمومی استان تهران با اشاره به تلاش مدیران روابط عمومی در زمینه انعکاس اقدامات سازمان های مربوطه اظهار داشت: روز روابط عمومی فرصت مناسبی است تا نقش و جایگاه روابط عمومی ها تعریف و کاستی های آن برآورد شود.
 
وی ادامه داد: با توجه به تعریف جایگاه و نقش روابط عمومی ها جهت انعکاس عملکرد سازمان ها باید جایگاه آنها ارتقا پیدا کند.
 
استاندار تهران با تشکر از زحمات رئیس شورای اطلاع رسانی استان تهران و مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران افزود: اگر در هر دستگاه و سازمانی، جایگاه و تقسیم بندی ها ساختار سازمان بر اساس وظیفه مندی در حیطه های مختلف تعریف شود، مسئول رصد، پایش و اطلاع رسانی اقدامات واحدهای مختلف، روابط عمومی ها هستند.
 
محسنی بندپی با انتقاد از تنزل جایگاه روابط عمومی به عنوان تسهیل گر مدیر تاکید کرد: روابط عمومی تسهیلگر، انعکاس دهنده و ارائه دهنده خدمت به سازمان و مدیریت هستند نه مدیر و نگاه استراتژیک سازمان و نهاد از این منظر بسیار ارزشمند است، از اینرو اقدامات و عملکرد روابط عمومی تا موفقیت و تعالی سازمان باید در دستور کار قرار گیرد.
 
وی ادامه داد: در موضوع کرونا صدا و سیما موفق عمل کرد که باید این شرایط به سایر موضوعات نیز تعمیم داده شود، از اینرو نقش روابط عمومی ها بی بدیل و ارزنده است و حلقه ارتباطی بین دستگاه ها و مردم هستند.
 
استاندار تهران خاطرنشان کرد: چالش‌های موجود از جمله عدم تعریف جایگاه، ساختار و امکانات مالی و سایر مشکلات حوزه روابط‌عمومی باید رسیدگی و پیگیری شود چراکه که در عصر انفجار اطلاعات باید اهتمام ویژه داشته باشیم تا زودتر از رسانه های بیگانه در موضوعات مختلف اطلاع رسانی درست و موفقی به عمل آوریم و مردم را در جریان امور قرار دهیم.
 
انتهای پیام/

خبرنگار: راحله جمعه زاده
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
  • ساعت 18
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 97