پنجشنبه 15 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
کد 107554

حسن بیگی: روابط عمومی ها با امیدآفرینی در جامعه، توطئه های دشمنان را خنثی کنند

رئیس شورای اطلاع رسانی استان تهران با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی صحیح و به موقع گفت: روابط عمومی ها با امیدآفرینی در جامعه، نقش موثری در خنثی کردن توطئه های دشمنان دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی در نشست استاندار تهران با مدیران روابط عمومی استان تهران با اشاره به نقش روابط عمومی ها در زمینه اطلاع رسانی اظهار داشت: بابت زحمات روابط عمومی ها جهت انعکاس مطلوب انتخابات دوم اسفند تشکر می کنم.
 
وی ادامه داد: روابط عمومی کار دشواری است و از کارهای مهم آنها امید دادن به مردم در شرایطی است که همه دشمنان به دنبال پمپاژ یاس و ناامیدی هستند.
 
رئیس شورای اطلاع رسانی استان تهران عنوان کرد: باید با روش های نوین و علمی عملکرد نظام در شهرستان ها را به اطلاع مردم برسانیم تا نتیجه آن امید دادن به مردم و شکست نقشه ها و توطئه های دشمنان باشد.
 
وی همچنین بیان کرد: شورای اطلاع رسانی استان تهران به دستور استاندار در آذر ماه ۹۸ تشکیل و تاکنون ۹ جلسه با ۴۸ مصوبه در استانداری تشکیل شده است با این هدف که روند اطلاع رسانی تسهیل شود.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران اشاره به لزوم همگرایی در استان تهران در زمینه اطلاع‌رسانی خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم به عمل آمده تا بتوانیم شاخص‌های خوبی در بعد اطلاع رسانی داشته باشیم، در همین زمینه رتبه استان تهران در موضوع انتخابات نیز از رتبه ۲۸ به رتبه ۴ ارتقا پیدا کرده است.
 
انتهای پیام/

خبرنگار: راحله جمعه زاده
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 30 ارديبهشت 1399
  • ساعت 18
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 76