Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 29 ارديبهشت 1399
کد 107487

معاون وزیر کشور: مشکلات موجود در اخذ پروانه بهره‌برداری صنعتی برطرف می‌شود

معاون وزیر کشور با تأکید بر حل مشکلات واحدهای صنفی و صنعتی در صدور پروانه بهره‌برداری گفت: تمامی مشکلات شهرک صنعتی از دستگاه‌های مختلف پیگیری شود.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، بابک دین‌پرست عصر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران با محوریت توسعه شهرستان بهارستان با تأکید بر حمایت از واحدهای صنعتی در جهت تحقق شعار سال مقام معظم رهبری اظهار داشت: باید با نگاهی مثبت به کمک جهش تولید و افزایش اشتغال باشیم و نگذاریم چرخه تولید با مشکلات کوچک از کار بایستد.

وی با اشاره به فعال بودن 22 هزار هکتار زمین صنعتی در 24 استان کشور تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شد مشکلات تأمین آب شُرب و زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی استان تهران توسط ادارات خدمات‌رسان مرتفع ‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور سپس با تأکید بر حل مشکلات 90 درصد از واحدهای صنفی در اخذ پروانه بهره‌برداری صنعتی افزود: بیشترین مشکلات بخش‌ خصوصی با قوانینی است که توسط خود ما اتفاق افتاده است، لذا باید تمامی مشکلات شهرک صنعتی از دستگاه‌های مختلف پیگیری شود.

دین‌پرست همچنین با اشاره حل مشکل اجرای قانون استقرار صنایع در شعاع 120 کیلومتر در استان تهران بیان کرد: جهاد کشاورزی نباید در مورد توسعه واحدهای صنعتی در پی بهانه‌جویی باشد و باید با مشارکت و همکاری دستگاه‌های مرتبط این مشکل شهرک‌های صنعتی برطرف شود.

وی با بیان اینکه هزینه تأمین آب شُرب باید توسط دولت پرداخت شود گفت: ایجاد زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی برعهده دولت است؛ بنابراین ضروری است سازمان برنامه و بودجه با همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان مشکلات را به نحو احسنت مرتفع کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: مشکلات شهرک صنعتی قلعه‌میر که توسط شهرداری نصیرشهر به وجود آمده است توسط فرمانداران بهارستان و رباط کریم بررسی و حل شود.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 29 ارديبهشت 1399
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 250
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری بهارستان