Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 11 فروردين 1399
کد 104543

محسنی بندپی: جریمه 440 خودروی متخلف در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان تهران؛ ۳۹ واحد صنفی متخلف پلمپ شدند

استاندار تهران با اشاره به جریمه 440 خودروی متخلف از ابتدای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان تهران تاکنون از پلمپ ۳۹ واحد صنفی متخلف خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به وضعیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اظهار داشت: این طرح با دقت و با کیفیت در مبادی ورودی و خروجی استان تهران در حال اجرا می باشد تا نقش موثری در توقف چرخه انتقال ویروس کرونا داشته باشد.
 
وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای این طرح تاکنون ۱۳۰ هزار و ۴۰ خودرو در مبادی استان تهران بازگشت داده شدند افزود: چهار هزار و ۹۰۰ خودرو در پایان روز اول و ۱۲۴ هزار و ۵۰۰ خودرو در پایان روز دوم و ۶۴۰ خودرو از دیروز تاکنون برگشت داده شدند.
 
استاندار تهران در مورد جریمه خودروهای متخلف عنوان کرد: از ابتدای اجرای طرح تاکنون 440 خودرو متخلف جریمه شدند که روز اول ۲۵۰ خودرو، روز دوم 6۰ خودرو و ۱۳۰ خودرو از دیروز تاکنون برگ جریمه دریافت کردند همچنین تنها در روز دوم ۳۱ خودرو متخلف توقیف شدند و در سایر روزها خودروی توقیفی نداشتیم.
 
محسنی بندپی در مورد ضرورت بسته بودن اصناف غیرضروری گفت: در راستای اجرای دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی اصناف غیرضروری نیز رصد و پایش انجام شد و بر همین مبنا ۳۹ واحد صنفی متخلف پلمپ شدند.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 فروردين 1399
  • ساعت 19
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 265