پنجشنبه 15 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 10 فروردين 1399
کد 104472

ممنوعیت حضور مردم اسلامشهر در پارکها و بوستانها در روز طبیعت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اسلامشهر بر ممنوعیت حضور مردم در پارکها و بوستانهای شهرستان در روزهای آتی بویژه روز طبیعت تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر علیرضا جعفری که در جلسه کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد مدیریت بیماری کرونا سخن می گفت، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: عوامل انتظامی موظفند با همکاری بخشداریها، شهرداریها و دهیاریها از حضور افراد و خانواده ها در پارکها و بوستانها جلوگیری و نسبت به هدایت و توجیه آنها در خصوص تبعات ناشی از این موضوع  اقدام کنند. 
وی ادامه داد: شهرداریها و جهاد کشاورزی با استفاده از توان و ظرفیت صاحبان مزارع و کشتزارها و... از طریق آبیاری مزارع و چمن زارها از اتراق خانواده ها در روز طبیعت جلوگیری کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه فعالیت کلیه واحدهای صنفی به غیر از موارد مستثنی شده کماکان تا اطلاع ثانوی ممنوع است، افزود: در صورت مشاهده فعالیت واحدهای صنفی با متخلفان برابر ضوابط و مقررات برخورد می شود.
وی تصریح کرد: فرماندهی انتظامی شهرستان با همکاری سپاه ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهداء(ع) از تردد و حضور افراد غیربومی در سطح شهرستان جلوگیری و محدودیت ها و موانع لازم ترافیکی را اعمال خواهند کرد. 
جعفری خاطر نشان کرد: با توجه به تجمع برخی افراد و دستفروشان در پارک تقوی نیروی انتظامی با همکاری شهرداری اسلامشهر از تجمع افراد در این پارک جلوگیری بعمل آورد.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 فروردين 1399
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 56
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر