Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 10 فروردين 1399
کد 104471

گودرزی: هماهنگی با راهور جهت تسهیل تردد خودروهای حمل مواد غذایی و اقلام اساسی انجام شد

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به اینکه نگرانی بابت تامین مایحتاج مردم وجود ندارد گفت: هماهنگی با راهور جهت تردد خودروهای حمل مواد غذایی و اقلام اساسی انجام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، حمیدرضا گودرزی در جلسه با اصناف با اشاره به دغدغه فروشگاه ها جهت تردد وسایل نقلیه حمل مواد غذایی با توجه به طرح ممنوعیت تردد اظهار داشت: در این جلسه دغدغه‌ها و نگرانی‌های اصناف بررسی و مشکلات آن‌ها احصا شد.
 
وی ادامه داد: هیچ مشکلی برای تردد وسایل نقلیه حمل مواد غذایی وجود ندارد و در این زمینه هماهنگی لازم با راهور و راهداری انجام شده است.
 
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران سپس عنوان کرد: خوشبختانه اقلام و کالاهای مورد نیاز مردم تامین و به قدر کافی در انبارها ذخیره سازی شده از اینرو هیچ نگرانی وجود ندارد و تمهیدات لازم نیز برای حمل این اقلام اندیشیده شده است.
 
گودرزی در مورد عدم فعالیت اصناف غیرضرور گفت: پمپ بنزین‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت ها، نانوایی‌ها، میادین میوه و تره بار و دیگر فروشگاه هایی که اقلام مورد نیاز مردم را تامین می‌کند دایر هستند و فعالیت آنها برای تامین نیازمندی‌های مردم انجام می‌شود اما اصناف غیرضروری به منظور جلوگیری از شیوع کرونا باید بسته باشند و نظارت نسبت به اجرای دستورالعمل‌های محدودیت فعالیت این قبیل اصناف انجام می شود.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 فروردين 1399
  • ساعت 13
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 112