Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 10 فروردين 1399
کد 104450

معاون سیاسی فرماندار ری: اجرای طرح بسیج ملی نیازمند همکاری بیشتر شهرداری ها و بخشداری ها

معاون سیاسی فرمانداری ویژه شهرستان ری گفت: در مرحله چهارم طرح بسیج ملی به منظور ثبت خانوارها در سامانه سیب وزارت بهداشت نیازمند همراهی و همکاری شهرداران، بخشداران و روسای شوراهای شهرستان می باشیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، مهدی مجیدی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ری در نشست بررسی آخرین وضعیت شهرستان در مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا اظهار داشت: طرح بسیج ملی و رصد و پایش افراد مشکوک به بیماری کرونا دارای ۴ مرحله است که ۳ مرحله از آن تاکنون در سطح شهرستان ری اجرایی شده و ادامه خواهد داشت.
وی افزود: در حال حاضر سالم سازی محیط توسط دهیاران و شهرداران در سطح شهرستان ری اجرایی شده و در حال انجام است و همچنین کنترل ادارات از نظر تجهیز به تب سنج و کاهش نیروها نیز صورت گرفته است.
مجیدی در ادامه تاکید کرد: پایش مسافران در مبادی ورودی و خروجی شهرها تاکید شده و در شهرستان ری نیز تمامی اقدامات لازم در سطح شهرستان به بهترین نحو صورت میگیرد.
مجیدی با بیان اینکه مرحله چهارم از طرح بسیج ملی نیز می بایست در سطح شهرستان اجرایی شود، تصریح کرد: در مرحله چهارم طرح بسیج ملی به منظور ثبت خانوارها در سامانه سیب وزارت بهداشت نیازمند همراهی و همکاری شهرداران، بخشداران و روسای شوراهای شهرستان می باشیم.
معاون سیاسی فرمانداری ری در ادامه گفت: همیاری و همکاری تمامی دستگاه ها و مسئولین در سطح شهرستان به منظور رصد و ثبت وضعیت خانوارها در سامانه سیب بسیار حائز اهمیت است.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 فروردين 1399
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 31
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری