Aa
يکشنبه 30 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 7 فروردين 1399
کد 104306

سالکی: روزانه 80 هزار ماسک در شهرستان تولید می شود/ مردم تا قطع زنجیره ویروس کرونا در منزل بمانند

سرپرست فرمانداری شهرستان رباط کریم گفت: مواد اولیه شرکت های تولید کننده محصولات بهداشتی به طور کامل در سطح شهرستان فراهم است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، منصور سالکی با توجه به شیوع ویروس کرونا به همراه صابر پرنیان و مسئولین شبکه بهداشت در بازدید از خط تولید ماسک در شهرک صنعتی نصیرشهر بازدید کردند و در حاشیه این دیدار بیان کرد: با تولید شبانه روزی کارخانه های عرضه ماسک در سطح شهرستان علاوه بر اشباع شدن بازار، توانایی ارسال مواد بهداشتی مورد نیاز به شهرستان های هم جوار را نیز داریم.
سرپرست فرمانداری شهرستان رباط کریم در ادامه با اشاره به همگامی مردم در راستای خدمت رسانی های بهداشتی به شهروندان و تولید روزانه 80 هزار ماسک در شهرستان، عنوان کرد: تولیدی کفش ایمنی یحیی با توجه به نیاز استان تهران و با هماهنگی لازم، اکنون خط تولید خود را از عرضه کفش به ماسک اختصاص داده و روزانه 30 هزار ماسک استاندارد تولید می کند که در کنار عرضه 50 هزار تایی ماسک توسط کارخانه طبی مادران، شهرستان اکنون با کار شبانه روزی کارخانه های مذکور، روزانه 80 هزار ماسک تولید می کند.


وی در پاسخ به این پرسش که این ماسک ها چگونه در دسترس شهروندان قرار می گیرد، گفت: این ماسک در بازار به صورت شهرستانی توزیع نمی شود و پس از چرخه تولید، تحویل ستاد تجهیزات پزشکی استان تهران می شود و از طریق پایش های لازم در بین شهرستان ها عرضه می شود.
سالکی با بیان عرضه ماسک در داروخانه ها افزود: نه تنها در عرضه این محصول در داروخانه ها با کمبودی مواجه نیستیم بلکه فروشگاه های زنجیره ای و سوپر مارکت ها نیز از این حیث اقناع شده اند و مردم از این حیث دغدغه ای نخواهند داشت.
سالکی ضمن خداقوت به مجاهدان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و شفای عاجل تمام بیماران از مردم خواست برای ادامه دار نشدن شیوع کرونا ویروس تا حد ضرورت از حضور در اماکن و تجمعات پرهیز کنند و افزود: مسئولان و مردم با رعایت دستوراتی مانند حضور نیافتن در اجتماعات در کنترل و قطع زنجیره بیماری کرونا کمک کنند و اجازه تشویش اذهان عمومی توسط فضای مجازی به دشمنان را ندهند.
 
 

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 7 فروردين 1399
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 53
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری رباط کریم