Aa
شنبه 29 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 6 فروردين 1399
کد 104292

تاکید فرماندار شهرستان ری بر تسریع در روند تکمیل اطلاعات خانوارها در سامانه سیب

معاون استاندار تهران گفت: طرح ثبت اطلاعات خانوار ها در سامانه سیب در روزهای اخیر در شهرستان ری پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و می بایست طی چند روز آینده در شهرستان تکمیل شود.
حسین توکلی کجانی، فرماندار ویژه شهرستان ری در نشست بررسی آخرین وضعیت کرونا در شهرستان ری اظهار داشت: در سال های اخیر شاهد رشادت های فراوانی از سوی مردم کشورمان بودیم، در دوره ای از تاریخ معاصر کشورمان مدافعین حرم، در دوره ای جهادگران برای کمک رسانی به سیل زدگان و زلزله زدگان و امروز در عرصه سلامت پزشکان و‌پرستاران به عنوان  مدافعان سلامت از جان خود برای مردم کشور تلاش می کنند.
وی افزود: تجربه به ما ثابت کرده است که در هر مقوله ای که کار به صورت مردمی انجام شده، اغلب مشکلات برطرف شده و امروز در هر محل و منطقه ای که کارها به خوبی پیش رفته است، به دلیل وجود و حضور مدیران همدل و همراه و همراهی مردمی است.
فرماندار ویژه شهرستان ری در ادامه گفت: در مقابله و پیشگیری از شیوع این بیماری هر دستگاهی باید وظایف خود را ایفا نماید همانگونه که بهداشت از نظر علمی توصیه هایی دارد و باید به آنها عمل شود.
وی تصریح کرد: طرح ثبت اطلاعات خانوار ها در سامانه سیب در روزهای اخیر در شهرستان ری پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و می بایست طی چند روز آینده در شهرستان تکمیل شود.
توکلی با اشاره به نامگذاری سال با عنوان جهش تولید گفت: با توجه به شرایط فعلی ناشی از شیوع کرونا در کشور مشکلاتی ایجاد شده و برای برخی از مشاغل و تولیدی ها مشکلاتی را بهمراه دارد، لذا همه باید در این راستا کار کنیم و جهش تولید را در تمامی سطوح عملیاتی کنیم.
وی افزود: در قابله با کرونا در حوزه بهداشت و درمان در سطح شهرستان ری اقدامات قابل توجهی صورت گرفته که ناشی از همدلی دستگاه ها و مسئولین بوده است.
فرماندار ویژه شهرستان ری تاکید کرد: در مقابله با کرونا می بایست اداره بهداشت برای هر شهر و بخش یک نماینده مشخص نماید تا هریک از دستگاه ها با نمایندگان مربوطه ارتباط برقرار نمایند.
وی اذعان داشت: سرعت اجرای کارها باید افزایش پیدا کند و نمایندگان شبکه بهداشت باید در جریان تمامی امور افراد دارای علایم یا مشکوک قرارگیرند تا در زمان لازم مشاوره ارایه شود.
توکلی بیان کرد: پروتکل های لازم جهت پیشگیری و مقابله با کرونا باید به تمامی دستگاه ها و ادارات شهرستان ارسال شود تا در زمان بازگشایی ادارات به اطلاع عموم کارمندان و مراجعین برسد.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 فروردين 1399
  • ساعت 17
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 44
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری