Aa
شنبه 29 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 6 فروردين 1399
کد 104281

تقی زاده: محدودیت‌های دوگانه تردد در استان تهران اعمال شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران به منظور جلوگیری از شیوع کرونا از ارائه پیشنهاد محدودیت های دو گانه تردد در داخل و خارج استان به شورای عالی ترافیک خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد تقی زاده در جلسه شورای اضطراری ترافیک با اشاره به تجمیع پیشنهادات جهت ارائه به شورای عالی ترافیک اظهار داشت: پیشنهادات کوتاه مدت بازه زمانی تا ۱۵ فروردین را شامل می‌شود و تصمیمات و پیشنهادات بلندمدت برای بعد از آن اتخاذ می‌شود.
 
وی بیان کرد: جهت جلوگیری از شیوع کرونا، ممنوعیت تردد به خارج از استان و همچنین ممنوعیت در درون استان باید اعمال شود ضمن اینکه یکی از پیشنهادات اعمال جریمه است که این پیشنهادات بررسی و به شورای عالی ترافیک ارائه می شود.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به نحوه استقرار افزود: به سبب تداخل استان تهران با البرز باید محدودیت های این دو استان به صورت مشترک لحاظ شود چرا که تلاقی و تعاملات به شدت بالایی بین این دو استان وجود دارد.
 
تقی‌زاده همچنین تصریح کرد: استان تهران همواره الگو است و به لحاظ تمرکز سیاسی، اداری و اقتصادی بسیاری از خدمات ملی در این استان ارائه می‌شود بنابراین باید تمهیدات و پیشنهاداتی ارائه کنیم که اگر محدودیت ایجاد شود در مواقع اضطراری امکان خدمت‌رسانی به مردم تمام استان‌ها فراهم شود.
 
وی همچنین تاکید کرد: زمانی که تعطیلی برخی از اصناف اعلام می‌شود، اصناف موظف به اجرای آن هستند از اینرو سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات، فرمانداری ها و نیروهای انتظامی باید با متخلفین برخورد و نسبت به پلمپ واحدهای متخلف اقدام کنند ضمن اینکه دستگاه قضایی هم پشتیبانی لازم را در این زمینه به عمل می‌آورد.
 
انتهای پیام/

خبرنگار: مجتبی کریمی
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 فروردين 1399
  • ساعت 11
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 629