Aa
شنبه 29 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 5 فروردين 1399
کد 104254

گفتگوی ویدئو کنفرانسی محسنی بندپی با رئیس جمهور با محوریت اقدامات مقابله با کرونا در استان تهران؛ تاکید رئیس جمهور بر پیگیری اقدامات لازم

گفتگوی ویدئو کنفرانسی محسنی بندپی با رئیس جمهور با محوریت اقدامات مقابله با کرونا در استان تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، ظهر امروز گفتگوی ویدئو کنفرانسی انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران با رئیس جمهور با محوریت اقدامات مقابله با کرونا در استان تهران انجام شد.
 
در این گفتگو ابتدا محسنی بندپی به ارائه گزارشی از اقدامات مختلف اعم از وضعیت فعلی خدمات رسانی، تجهیزات، امکانات، تب سنجی در مبادی ورودی و خروجی و تعداد خروجی مسافران از تهران پرداخت.
 
همچنین در این گفتگو زالی نیز با ارائه گزارشی از وضعیت بیماران کرونایی در استان تهران، دغدغه و نگرانی از بازگشت مسافران نوروزی را مطرح و بر ضرورت پیگیری اقدامات کنترلی تاکید کرد.
 
در ادامه حجت الاسلام روحانی با تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه اظهار داشت: بخش بزرگی از جمعیت بیش از ۱۴ میلیون در استان تهران حضور دارند از اینرو کارتان دشوار است و اقدامات نشان می‌دهد که کار بزرگی انجام می‌دهید که جای تقدیر و تشکر دارد.
 
وی با اشاره به لزوم پیگیری اقدامات لازم جهت بازگشت مسافران و حفظ سلامت شهروندان بر پیگیری اقدامات مناسب در استان تهران تاکید کرد.
 
رئیس جمهور در ادامه با اشاره به استفاده از ظرفیت استخدامی کادر پرستاری و درمانی در استان تهران گفت: امید است که با همکاری و همراهی یکدیگر و مشارکت مردم بتوانیم از این بیماری نیز گذر کنیم.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 فروردين 1399
  • ساعت 16
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 184