Aa
شنبه 29 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 5 فروردين 1399
کد 104248

شهردار نسیم شهر: حمایت و مراقبت بهداشتی از پاک‌بانان و تلاشگران خدمات شهری

محمد میرزایی معاون خدمات شهری شهرداری نسیم شهرگفت: ‌از زمان شیوع ویروس کرونا و تشدید فعالیت پاک‌بانان و تلاشگران در حوزه خدمات شهری، حمایت‌ها و مراقبت‌های بهداشتی از این قشر زحمتکش صورت می‌گیرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر
 
محمد میرزایی معاون خدمات شهری شهرداری نسیم شهرگفت: ‌از زمان شیوع ویروس کرونا و تشدید فعالیت پاک‌بانان و تلاشگران در حوزه خدمات شهری، حمایت‌ها و مراقبت‌های بهداشتی از این قشر زحمتکش  صورت می‌گیرد.
 
میرزایی پاک‌بانان شهر را سربازان گمنام در مسیر مقابله با کرونا نامید و  تصریح کرد: با وجود پیش‌بینی تمهیداتی نظیر در اختیار قرار دادن مجموعه الزامات بهداشتی (ماسک، مواد ضدعفونی کننده و..) برای پاک‌بانان و همچنین معاینه به صورت روزانه، اما این قشر زحمتکش در معرض خطر جدی قرار دارند و این نیازمند احساس مسئولیت بیشتر شهروندان است.
 
معاون خدمات شهری شهرداری همچنین با انتقاد از برخی رفتارهای شهروندی غیرمسئولانه در زمینه رعایت نکردن زمان بیرون گذاشتن زباله و نیز رها کردن دستکش‌ها و ماسک‌ها در معابر و خیابان‌‌ها گفت: عدم مراعات وظیفه شهروندی در این خصوص موجب افزایش زحمت و البته در معرض آسیب و خطر قرار گرفتن پاک بانان شهر می‌شود.
 
وی در ادامه با تأکید بر اینکه شهرداری نسیم شهر خود را موظف به انجام مصوبات و دستورالعملهای ستاد مدیریت مبارزه با کرونا می‌داند عنوان کرد: با توجه به تعدد و تنوع مسئولیت‌های شهرداری، این نهاد عمومی یکی از پیشگامان عرصه مقابله با کرونا محسوب می‌شود.
 
میرزایی با یادآوری اقدامات مختلف مدیریت شهری در زمینه  مقابله با کرونا بیان کرد: ضد عفونی معابر توسط تلاشگران خدمات شهری و آتش نشانی بصورت مرتب و پیوسته در نقاط مختلف شهر  صورت می‌گیرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 فروردين 1399
  • ساعت 15
  • توسط شهرداری نسیم شهر
  • تعداد بازدید 92