Aa
شنبه 29 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 3 فروردين 1399
کد 104180

امامی امین: اجرای طرح غربالگری اصناف و واحدهای تولیدی؛ تحقق جهش تولید مستلزم تلاش و پیگیری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به لزوم رعایت نکات بهداشتی از اجرای طرح غربالگری اصناف و واحدهای تولیدی به منظور جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد امامی امین در جلسه با اصناف با اشاره به شرایط اقتصادی کشور اظهار داشت: اصناف و واحدهای تولیدی و تجاری با توجه به شیوع کرونا دچار مشکلاتی شدند که امید است در سال ۹۹ این وضعیت جبران شود.
 
وی ادامه داد: مایحتاج مورد نیاز مردم تامین شده و نگرانی بابت این قضیه وجود ندارد همچنین جهت رفاه حال شهروندان و تامین نیازمندی‌ها فروشگاه های زنجیره ای، نانوایی ها، میادین میوه و تره بار، سوپرمارکت ها و مراکز خدماتی دایر هستند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: با توجه به اینکه نیروی انسانی واحدهای تولیدی و اصناف ممکن است مسافرت کرده و از استان تهران خارج شده باشند و هنگام بازگشت ناقل کرونا باشند طرح غربالگری آنان اجرا می‌شود تا نگرانی بابت این موضوع وجود نداشته باشد.
 
امامی امین همچنین با اشاره به ضرورت حرکت در مسیر تحقق شعار سال مورد تاکید مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: باید تمام تلاش و توان خود را به کار بگیریم تا بتوانیم در مسیر جهش تولید حرکت کنیم تا مشکلات پیش آمده برای واحدهای تولیدی مرتفع شود.
 
انتهای پیام/
خبرنگار: مجتبی کریمی
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 فروردين 1399
  • ساعت 13
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 187