شنبه 10 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 25 اسفند 1398
کد 103929

قاسمی فرزاد: عرضه میوه تنظیم بازار با قیمت 5500 در میادین میوه و تره بار؛ هیچ کمبودی در تأمین اقلام اساسی مردم وجود ندارد

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران از توزیع میوه تنظیم بازار شب عید با قیمت 5500 در میادین میوه و تره بار برای امروز و فردا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، علیرضا قاسمی فرزاد در جلسه با مدیران فروشگاه های زنجیره ای ضمن تاکید بر تامین موادغذایی در انبارهای استان اظهار داشت: در جهت ذخایر استراتژیک حداقل برای 6 ماه آینده همه نیازمندی شهروندان استان تهران تامین شده است.
 
وی همچنین ادامه داد: در زمینه تامین گندم، آرد، برنج، شکر و سایر اقلام مصرفی مردم نیز به میزان کافی ذخیره سازی ها صورت گرفته و هیچ کمبودی وجود ندارد.
 
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران بیان کرد: در حوزه مواد پروتئینی پشتیبانی‌های لازم صورت گرفته و حداقل تا 3 ماه آینده ذخیره سازی در این حوزه انجام شده و به صورت مرتب نیز غرفه‌ها شارژ می‌شود و مشکلی وجود ندارد.
 
قاسمی فرزاد سپس افزود: مردم به شایعات توجه نداشته باشند و اخبار را از مراجع رسمی و صدا و سیما پیگیری کنند و تمام اقدامات لازم جهت تامین نیازمندی های مردم در ایام پیش رو صورت گرفته است.
 
وی همچنین تصریح کرد: در ایام پیش رو هیچ یک از نانوایی ها تعطیل نیستند و درخواست شده است تا در جهت توزیع نان بهداشتی نیز همکاری کاملی صورت پذیرد.
 
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در ادامه با اشاره به ذخیره سازی میوه شب عید گفت: ۴۰۰۰ تن پرتقال تامسون و ۳۰۰۰ تن سیب مرغوب از میوه های تنظیم بازار شب عید ذخیره سازی شده که برای امروز یا فردا به بازار عرضه می‌شود که در میادین میوه و تره بار با قیمت ۵۵۰۰ تومان و در فروشگاه‌های سطح شهر پرتقال با قیمت ۶۰۰۰ تومان و سیب با قیمت ۶۵۰۰ تومان عرضه می شود.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 اسفند 1398
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 303