Aa
شنبه 29 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 14 اسفند 1398
کد 103271

بازدید معاون استاندار تهران از سه شرکت تولید محصولات بهداشتی و ضد عفونی کننده در اسلامشهر

محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران به همراه مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر از سه شرکت تولید محصولات بهداشتی و ضد عفونی کننده بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر امامی امین پس از بازدید از واحد تولید ماسک، شرکت شیمیایی شمین( وایتکس) و شرکت به پاک شیمی سلامت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور این شرکتها با افزایش ظرفیت تولید در تلاش هستند تا نیاز بازار مصرف را تامین کنند.
وی افزود: شرکت هایی که در زمینه تولید مواد شوینده بهداشتی، نظافتی و ضدعفونی کننده مشغول فعالیت هستند علاوه بر تامین نیاز استان تهران تولیداتشان را به سایر استانهای کشور نیز ارسال می کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به اینکه اکثر شرکت های تولید محصولات بهداشتی، شوینده و ضد عفونی کننده با کمبود مواد اولیه مواجه هستند گفت: با هماهنگی هایی که با سایر استان ها انجام شده پیگیری ها در حال انجام است تا مواد اولیه موردنیاز این واحدها در اسرع وقت تامین شود.
 وی با تاکید بر اینکه در کشور در زمینه تامین مواد اولیه این شرکت ها کمبودی نداریم ادامه داد: شرکت هایی که در زمینه تولید مواد اولیه فعال هستند با افزایش تقاضا مواجه شده اند و با افزایش ظرفیت تولید نیاز تمام شرکت ها و مجموعه های تولیدی را تامین خواهند کرد.
گفتنی است در این بازدید فریدون عطایی سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری تهران و مصطفی زینت بخش معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر نیز حضور داشتند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 14 اسفند 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 261
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر