Aa
شنبه 29 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 6 اسفند 1398
کد 102820

عطایی: با رفع مشکل مالیاتی یک شرکت در استان تهران 1000 اشتغال تثبیت شد

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران با اشاره به ضرورت همراهی دستگاه های استان برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی از تثبیت هزار اشتغال یک شرکت به واسطه رفع مشکل مالیاتی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، فریدون عطایی در حاشیه جلسه پیگیری مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به بررسی مشکلات 4 شرکت در این جلسه اظهار داشت: یک شرکت در زمینه تولید پیش ساخته های ساختمانی با بانک ملی و مرکزی مشکل داشت که مقرر شد جلسه مشترکی جهت حل مشکلات برگزار شود.
 
وی ادامه داد: دو شرکت در حوزه فعالیت دامداری و کشتارگاه در شهرری مشکلاتی با بانک ملی و بانک ملت داشتند که قرار شد در جلسه حضوری مشکلات آنها مرتفع شود تا بتوانند به فعالیت خود استمرار بخشند.
 
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران سپس عنوان کرد: یک شرکت هواپیمایی نیز مشکل مالیاتی داشت که با رفع این مشکل هزار اشتغال این شرکت تثبیت شد.
 
عطایی خاطرنشان کرد: عمده مشکل واحدهای تولیدی و شرکت‌های استان تهران در زمینه مشکلات بانکی، ارزش افزود، مالیاتی و تامین اجتماعی است که در این جلسات با حضور مسئولان مربوطه رفع مشکلات واحدهای تولیدی پیگیری می شود.
 
انتهای پیام/

خبرنگار: راحله جمعه زاده
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 اسفند 1398
  • ساعت 13
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 333