Aa
دوشنبه 31 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398
کد 102557

بابایی در گفت و گو با رادیو سلامت: پوشش خبری انتخابات استان تهران با حضور ۱۳۷۹ خبرنگار/ شعب پرتردد ضدعفونی می شود

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به پوشش خبری انتخابات استان توسط 1379 خبرنگار گفت: امسال برای اولین بار فرآیند انتخابات در شهرستان‌های شهریار، ورامین، ری و اسلامشهر از شبکه های سیما به صورت زنده در حال پخش است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، امین بابایی در گفت وگو با رادیو سلامت با اشاره به فعالیت های کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران اظهار داشت: کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز بکار کرده و در این مدت شش جلسه تخصصی برگزار کرده است.
 
وی با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در انعکاس حضور مردم در پای صندوق‌های رأی افزود: حضور رسانه‌ها برای پوشش مشارکت عظیم مردم در انتخابات، نمادی از اقتدار و قدرت ملت ایران را در عرصه‌های بین‌المللی را به نمایش می گذارد و پاسخ قاطعی به معاندین و دشمنان نظام جمهوری اسلامی می‌باشد، بر این اساس امروز ۱۳۷۹ خبرنگار داخلی در سطح استان تهران در حال انعکاس فرآیند انتخابات هستند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران افزود: مشارکت مردم تهران در انتخابات در ۲۷ شعبه اخذ رأی به طور زنده از شبکه‌های یک، دو، سه، پنج و شبکه خبر پخش می شود، ضمن اینکه طبق هماهنگی‌های صورت گرفته امسال برای اولین بار فرآیند انتخابات در شهرستان‌های شهریار، ورامین، ری و اسلامشهر نیز از شبکه های سیما به صورت زنده در حال پخش می باشد.
 
بابایی همچنین تصریح کرد: امسال برای اولین بار کارت‌های متحدالشکل برای کل رسانه‌های استان تهران صادر شد که این اقدام  به نوعی وحدت رویه و انسجام ساختاری برای رسانه‌ها ایجاد می‌کند.

وی در پایان با اشاره به مشارکت بالای مردم در انتخابات گفت: شعب پرتردد با مواد ضدعفونی کننده، ضدعفونی می شود، ضمن اینکه استفاده از استامپ اختیاری بوده و انتخابات به شکل مطلوب در حال برگزاری است.

انتهای پیام/
 

خبرنگار: راحله جمعه زاده
  • نوشته شده
  • در جمعه 2 اسفند 1398
  • ساعت 19
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 1317