Aa
پنجشنبه 1 مهر 1400
En Fa
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398
کد 102486

استاندار تهران در بازدید از شعب اخذ رأی در شهرستان ری: مردم رأی خود را به ساعات پایانی موکول نکنند

استاندار تهران با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت: مردم رای خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ ظهر امروز انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران همراه با حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران، فرماندار ویژه و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان ری و سایر مسئولین از شعب اخذ رای انتخابات شهرستان ری بازدید و از نزدیک در جریان روند برگزاری انتخابات قرار گرفت.
 
محسنی بندپی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: قشرهای مختلف مردم پای صندوق های رای حضور پیدا کرده و در حماسه بزرگ انتخابات و به تعبیر رهبر معظم انقلاب در جشن ملی مشارکت دارند.
 
وی با اشاره به وظیفه نمایندگان مجلس عنوان کرد: نمایندگان مجلس به طور کلی دو وظیفه دارند، یکی تصویب قوانین در قالب لوایح و طرح ها و دیگری نظارت و هرچه توان علمی - تخصصی نمایندگان بیشتر و از سلامت در ابعاد مختلف برخوردار باشند، قوانین مصوب اثربخش تر و کارآمدتر خواهد بود.
 
استاندار تهران همچنین افزود: هر فردی که به سربلندی و اقتدار کشور فکر می کند، در این انتخابات شرکت کند ضمن اینکه درخواست ما از مردم این است که در این تصمیم گیری ملی مشارکت داشته باشند چراکه تمامی توطئه‌ها که توسط استکبار از ابتدا تا به امروز طراحی شده است با حضور مردم بی اثر خواهد شد.
 
محسنی بندپی خاطرنشان کرد: درخواست ما از مردم این است که در زمان اعلام شده رای بدهند تا نیاز به تمدیدهای مکرر نباشد در این راستا حداکثر انتخابات تا ساعت ۱۲ شب تمدید خواهد شد و پس از پایان اخذ رای، شمارش آرا آغاز خواهد شد.
 
انتهای پیام/

خبرنگار: مجتبی کریمی
 
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 2 اسفند 1398
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 122