دوشنبه 18 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 30 بهمن 1398
کد 102329

بابایی: پخش زنده انتخابات استان تهران از شبکه‌های مختلف؛ 1350 خبرنگار انتخابات استان تهران را پوشش می‌دهند

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به پخش زنده انتخابات استان تهران از شبکه های مختلف از حضور1350 خبرنگار برای پوشش خبری انتخابات استان تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، امین بابایی با اشاره به فعالیت های کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران اظهار داشت: کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران فعالیت خود را از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز کرده و در این مدت شش جلسه تخصصی با حضور عوامل ذی ربط و دبیران خبرگزاری‌ها در سطح استان برگزار شده است.
 
وی با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در انعکاس حضور مردم در پای صندوق‌های رأی افزود: حضور رسانه‌ها برای پوشش مشارکت عظیم مردم در انتخابات، نمادی از اقتدار و قدرت ملت ایران را در عرصه‌های بین‌المللی برا به نمایش می گذارد و پاسخ قاطعی به معاندین و دشمنان نظام جمهوری اسلامی می‌باشد.
 
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران افزود: 1350 خبرنگار داخلی در سطح استان تهران فرآیند انتخابات دوم اسفند را پوشش می دهند همچنین حضور خبرنگاران خارجی در انتخابات نیز از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت کشور پیگیری می‌شود.
 
 بابایی سپس گفت: مشارکت مردم تهران در انتخابات با استقرار دستگاه‌های فنی سازمان صداوسیما در ۲۷ شعبه اخذ رأی به طور زنده از شبکه‌های یک، دو، سه، پنج و خبر پخش می شود ضمن اینکه طبق هماهنگی‌های صورت گرفته امسال برای اولین بار دستگاه‌های اس ان جی در شهرستان‌های شهریار، ورامین، ری و اسلامشهر نیز مستقر می‌شوند تا فرآیند انتخابات از شبکه های سیما به صورت زنده پخش شود.
 
وی همچنین تصریح کرد: در دوره‌های گذشته، صدور کارت خبرنگاران بر عهده فرمانداری‌ها بود که به صورت شهرستانی صادر می‌شد اما امسال برای اولین بار کارت‌های متحدالشکل برای کل رسانه‌های استان تهران صادر شده است که این اقدام  به نوعی وحدت رویه و انسجام ساختاری برای رسانه‌ها ایجاد می‌کند تا بتوانند در تمام نقاط استان از حضور مردم در شعب اخذ رای پوشش رسانه‌ای داشته باشند.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 30 بهمن 1398
  • ساعت 20
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 343