يکشنبه 10 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398
کد 102070

فرماندار پیشوا: انتخابات اثرات بین‌المللی و بازدارنده دارد

فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر ضرورت حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای، گفت: انتخابات یک امر مهم و سرنوشت ساز ملی و بین المللی است که اثرات جهانی و بازدارنده دارد و پشتوانه نظام و حاکمیت است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در ششمین جلسه شورای اداری اظهار کرد: با شروع فرصت قانونی تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره مجلس، فضای شهرستان رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفته و در دوم اسفندماه مردم حماسه دیگری خلق خواهند کرد.

وی گفت: برگزاری انتخابات الزاماتی دارد و ضروری است جایگاه این رویداد مهم سیاسی و نقشی که در تعیین سرنوشت و اثرات ملی و بین‌المللی و در حوزه‌های مختلف دارد، برای مردم تبیین شود.

فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: براساس قانون، وزارت کشور مسئول برگزاری انتخابات است و مفاد قانون تکالیفی را هم برای سایر دستگاه‌ها و نهادها مشخص کرده و همه در این امر مهم دخیل و اثرگذار هستند.

وی افزود: افزایش سطح رضایتمندی مردم با میزان مشارکت آنان در انتخابات همبستگی دارد و در این راستا، دستگاه های شهرستان دستاوردها و خدمات ارائه شده به مردم را بازگو نموده تا موجبات دلگرمی آنان فراهم شود. 

عباسی خاطرنشان کرد: انتخابات یک امر مهم و سرنوشت ساز ملی و بین المللی است که اثرات جهانی و بازدارنده دارد و پشتوانه نظام و حاکمیت است.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: حضور افراد در پای صندوق های رای و میزان آرای ماخوذه، پشتیبانی مردمی نظام را نشان می‌دهد و اعداد و ارقام این حضور مورد تحلیل دوستان و دشمنان نظام قرار می گیرد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 بهمن 1398
  • ساعت 11
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 16
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پیشوا