يکشنبه 10 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398
کد 102061

حسن بیگی: ۶۱۱۲ شعبه اخذ رأی شهری و ۵۷۷ شعبه روستایی در استان تهران؛ همراه داشتن شناسنامه برای اخذ رأی الزامی است

رئیس ستلاد انتخابات استان تهران با اشاره به تعداد شعب اخذ رای در استان تهران گفت: ۶۶۸۹ شعبه اخذ رأی در استان تهران داریم که ۶۱۱۲ شعبه شهری و ۵۷۷ شعبه روستایی می باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی در حاشیه بیست و پنجمین جلسه ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به اینکه مقدمات برگزاری انتخابات مطلوب در استان تهران فراهم شده است اظهار داشت: همه عوامل اجرایی، نمایندگان فرماندار و بازرسان دوره‌های آموزشی متعددی را طی کردند.
 
 وی ادامه داد: تعرفه‌های انتخابات توزیع شده و صندوق‌های رأی که مدنظر ستاد انتخابات کشور بود نیز توزیع شده و تلاش ما این است که فضای تبلیغاتی و انتخاباتی استان را رصد کنیم به علاوه با تخلفات انتخاباتی برخورد می‌شود و اگر تذکرات کارساز نبود به قوه قضاییه ارجاع داده می‌شود.
 
رئیس ستاد انتخابات استان تهران در مورد تعداد شعب اخذ رأی عنوان کرد: ۶۶۸۹ شعبه اخذ رأی در استان تهران داریم که ۶۱۱۲ شعبه شهری و ۵۷۷ شعبه روستایی می باشد.
 
حسن بیگی با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس نمایندگان و اولین میان دوره ای خبرگان رهبری گفت: بیش از ۱۳ هزار و 200 صندوق اخذ رأی در استان تهران داریم همچنین برای رأی دادن همراه داشتن شناسنامه الزامی است و داشتن کارت ملی روند درگیر را راحت می کنند ضمن اینکه ارائه کد ملی ضروری است.
 
وی تأکید کرد: افرادی که واجد شرایط رای دادن هستند متولدین 2 اسفندماه 1380 و قبل از آن که به سن ۱۸ سال تمام رسیده باشند در همین راستا در استان تهران ۹ میلیون و ۶۴۴ و 981 نفر واجد شرایط رأی هستند که در این میان 200 هزار و 198 نفر رأی اولی می‌باشند.
 
انتهای پیام/
 
خبرنگار: راحله جمعه زاده
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 بهمن 1398
  • ساعت 14
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 55