يکشنبه 10 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398
کد 102052

شهرداری پاکدشت با آمادگی کامل به استقبال بهار می رود

برنامه های طرح استقبال از بهار شهرداری پاکدشت بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ صبح امروز جلسه معاونین شهرداری پاکدشت به ریاست داریوش پازوکی شهردار به منظور بررسی برنامه های استقبال از نوروز ۱۳۹۹ در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.
 
پازوکی در این نشست اظهار داشت: با تمهیدات اندیشیده شده و با در نظر گرفتن ظرفیت های گردشگری و توریستی پاکدشت، مدیریت شهری آمادگی لازم برای استقبال از بهار و مسافران نوروزی را داراست.
 
وی با اشاره به اینکه، آماده کردن فضای شهری بدین منظور نیازمند همیاری مردم و مسئولین است، بیان داشت: در راستای زیبا سازی شهری اقداماتی از قبیل کاشت گل و گیاه در بلوارها، بوستان ها و ورودی های شهر، نصب تابلوهای خوش آمد گویی و تبریک بهار، چند مورد لکه گیری آسفالت در نقاط مختلف شهری، بررسی روشنایی ها و همچنین در نظر گرفتن مکان های مناسب جهت اسکان مسافران نوروزی و اقداماتی از این قبیل در دست بررسی و اجرا می باشد که به زودی و همزمان با روزهای پایانی سال عملیاتی می شوند.
 
پازوکی گفت: شهرداری پاکدشت با تمام قوا به انجام امور فوق اقدام می کند و از شهروندان نیز درخواست دارد که در حفظ و حراست این پروژه ها کوشا باشند.
 
شهردار پاکدشت در پایان اذعان داشت: شهرستان پاکدشت پایتخت گل و گیاه کشور است و با داشتن این توانایی و دارا بودن مکان های تاریخی متعدد ظرفیت تبدیل شدن به قطب گردشگری را دارد که رسیدن به این مهم از اهداف بزرگ شهرداری ست و در سایه تلاش مدیران شهری و مشارکتهای مردمی امکان پذیر خواهد بود و باید توجه داشت که تعطیلات نوروز فرصتی مناسب برای نمایش توانمندیهای شهرستان به مسافران نوروزی است.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 بهمن 1398
  • ساعت 13
  • توسط شهرداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 32