دوشنبه 18 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398
کد 102038

امضای تفاهم نامه بین فرمانداری شمیرانات و دانشگاه خوارزمی

به منظور ارتقای جایگاه خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی فرمانداری شهرستان شمیرانات و دانشگاه خوارزمی تفاهم نامه امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات تفاهم نامه همکاری فرمانداری شمیرانات با دانشگاه خوارزمی به منظور آموزش و ارتقای مهارت های رفتاری به خانواده ها ، تربیت دانش آموزان و کاهش آسیب های اجتماعی از جمله طلاق در سطح شهرستان با حضور سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات و جمشید شنبه زارع معاون پژوهشی دانشگاه خوارزمی به امضا رسید.
طبق این تفاهم نامه دانشگاه خوارزمی با همکاری فرمانداری شمیرانات اقدام به برگزاری دوره های کوتاه مدت و بلند مدت مشاوره و آموزش به صورت گروهی و فردی در مدارس، مساجد، ادارات، و اماکن پر تجمع شهرستان در زمینه های مرتبط با آموزش و توسعه مهارت های رفتاری و مهارت های زندگی در خانواده ها و دانش آموزان و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد جوانان می نماید.
فرماندار شمیرانات در حاشیه امضای این تفاهم نامه ضمن اشاره به خانواده محور بودن تمدن ایرانی گفت: خانواده ایرانی همواره برای این سرزمین و اسلام و تشیع فداکاری و ایثار نموده است و امروزه این کیان وهسته پراهمیت و تاریخ سازایران نیاز به فرهنگ گفتگوی پویا، سالم و سازنده درونی، رویا، امید، نشاط و متولی تاثیر گذار و حرفه ای دارد.
شهریور ابراز امیدواری کرد این تفاهم نامه باعث شکل گیری طرحی ملی در سطح کشور گردد و گفت تلاش خواهد کرد با استفاده از مشاوران معتقد و دلسوز، اجرای این تفاهم نامه نهادینه شده تا برای سالهای متمادی ادامه داشته باشد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 بهمن 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 27
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری شمیرانات