يکشنبه 10 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398
کد 102037

حسن بیگی: فرمانداران با تخلفات انتخاباتی و تبلیغاتی کاندیداها برخورد کنند

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به لزوم برگزاری انتخابات سالم و قانونمند بر لزوم برخورد جدی فرمانداران با تخلفات انتخاباتی کاندیداها تاکیید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان تهران، ستاد امنیت انتخابات استان تهران و حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با اشاره به لزوم برگزاری انتخابات مطلوب اظهار داشت: راهبرد ستاد انتخابات استان تهران قانون‌مداری، بی‌طرفی کامل در روند اجرای انتخابات و اخلاق‌مداری می‌باشد.
 
وی ادامه داد: یکی از وظایف مهم در این برهه رصد فضای تبلیغاتی و برخورد جدی با تخلفات انتخاباتی و تبلیغاتی می‌باشد و در این زمینه کمیته امحا در شهرستان‌ها هم باید با تخلفات برخورد کنند و هم اقدامات مستندسازی شود و اگر تخلفات با تذکر حل نشد به کمیسیون پیگیری از تخلفات انتخابات ارجاع داده شود.
 
رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه ستاد انتخابات استان هماهنگ کننده و پشتیبان فرمانداران در حوزه‌های انتخابیه است عنوان کرد: با توجه به اینکه از امروز موج تبلیغات کاندیداها تشدید می‌شود، نظارت‌ها جهت مقابله با تخلفات نیز تشدید شود.
 
حسن بیگی به اهمیت حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با توجه به وسعت آن اشاره کرد و گفت: در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 4949 شعبه اخذ رأی داریم که با تعداد شعب چند استان کشور برابری می کند از اینرو اهمیت زیادی دارد و عوامل اجرایی و فرمانداران دقت زیادی داشته باشند.
 
وی همچنین تصریح کرد: با توجه به اهمیت برگزاری انتخابات سالم فرمانداران وقت بیشتری را صرف موضوع انتخابات کرده و جلسات غیرضروری را به بعد انتخابات موکول کنند تا همفکری در حوزه های انتخابیه تقویت شود و انتخاباتی سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری در دوم اسفندماه برگزار شود.
 
انتهای پیام/
 
خبرنگار: راحله جمعه زاده
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 بهمن 1398
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 20