يکشنبه 10 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398
کد 102028

شکایت شهرداری قرچک از کاندیداهای متخلف/نصب پوستر بغیر از محل هایی تعیین شده ممنوع است

شهردار قرچک گفت: نامزدهای انتخاباتی که به غیر از محل های تعیین شده اقدام به نصب پوستر نمایند و زیبایی سطح شهر را خراب کنند از آن ها شکایت خواهیم کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف در خصوص نصب پوسترهای انتخاباتی در محل های تعیین شده در سطح شهر، اظهار داشت: در شهر قرچک در ابتدای شروع تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 30 محل برای نصب پوسترها مشخص شده بود که بعداً پس از درخواست مردم و نامزدهای انتخاباتی این محلها به ۵۰ مورد ارتقاء یافت.

وی تصریح کرد: محل نصب پوستر در تمامی سطح شهر و محله های وجود دارد تا نامزدهای انتخاباتی بتوانند پوستر های خود را در آنجا نصب نمایند.

 شهردار قرچک گفت: از همه نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقاضا دارم تا به غیر از محل های تعیین شده پوستری نصب نکند.

 وی افزود: از مجریان برگزاری انتخابات در شهرستان تقاضا کردیم که نامزدهایی که به غیر از محل های تعیین شده اقدام به نصب پوستر یا بنر نمایند را  امها کنند.

 وی تاکید کرد: نامزدهای انتخاباتی جهت قانونگذاری و نظارت بر امور کشور به مجلس شورای اسلامی می روند و لذا تقاضا دارد نسبت به نصب پوستر و بنر در ابتدای کار قانون را رعایت نموده و طرفداران خود را به قانون‌مداری دعوت نمایند.

خرمی شریف خاطر نشان کرد: هر نامزد انتخاباتی که بخواهد به زیبایی شهر و بیت المال صدمه وارد کند مرتکب جرم شده و شهرداری حق شکایت از آنها را دارد.

 شهردار قرچک در پایان گفت: نامزدهای انتخاباتی که به غیر از محل های تعیین شده اقدام به نصب پوستر نمایند و زیبایی سطح شهر را خراب کنند از آن ها شکایت خواهیم کرد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 بهمن 1398
  • ساعت 11
  • توسط شهرداری قرچک
  • تعداد بازدید 55