دوشنبه 18 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398
کد 102006

شهردار صباشهر :شهرداری صباشهر با افتتاح پروژه های دهه فجر گامی مهم در پیشرفت شهر بر داشت

كريمي شهردار صباشهر: با افتتاح پروژه ها در ایام الله مبارك دهه فجر سعی برآن شده تا توزیع امکانات شهری به صورت عادلانه میان محله ها صورت گيرد و آسایش شهروندان فراهم آید.
به گزارش روابط عمومی شوراي اسلامي و شهرداری ، کریمی ضمن تبریک ایام شکوهمند پيروزي انقلاب اسلامی و با توجه به اقدامات صورت گرفته در روزهای اخیر عنوان کرد:افتتاح پروژه ها در اين دهه بسیاری از مشکلات شهروندان را در محله های صباشهر کاهش داد و شهرداری به اهداف تعیین شده خود رسید.

وی در ادامه اضافه کرد :یکی از برنامه ها رفع پاره اي از مشکلات شهروندان شریف بوده که بحمدالله به رفع این مشکلات روز به روز نزدیک تر می شویم.

 کریمی در ادامه به اقدامات فرهنگی در دهه مبارک فجر پرداخت و توضیح داد: از اقدامات فرهنگی برگزاری جشن های مختلف در محلات ، گلریزون مزار شهدای والا مقام ، دیدار با خانواده های معظم شهدا وفضاسازی شهری می توان اشاره نمود که در راس آنان راهپیمایی با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن در صباشهر می باشد.

اين مقام مسئول در ادامه به اقدامات خدماتی و رفاهی پرداخت و عنوان نمود: لکه گیری و آسفالت معابر ، تداوم در اقدامات عمرانی و ایجاد فضاهای سبز شهری ،ورزشی و فرهنگی در سطح شهر ادامه خواهد داشت .

کریمی در پایان تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری را در جهت رفاه حال شهروندان  دانست و خاطر نشان نمود: اولويت برنامه های شهرداری ایجاد رفاه اجتماعی در تمام زمینه های شهری برای شهروندان می باشد و تمام سعی و تلاش بنده و همکارانم در این مجموعه آن است تا امکانات شهری به صورت عادلانه میان محله ها تقسیم گردد تا تمام شهروندان از این امکانات استفاده کنند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 بهمن 1398
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری صباشهر
  • تعداد بازدید 28