سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 27 بهمن 1398
کد 101937

آخرین وضعیت سهمیه بندی بنزین به روایت رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری قدس

با توجه به مصوبه اخیر کارگروه تعیین سهمیه سوخت، مابه التفاوت سهمیه سوخت سرویس مدارس به صورت نقدی به حساب آنها واریز می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قدس ، داود حبیبی  رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قدس در خصوص تخصیص سهمیه سوخت سرویس‌های مدارس گفت: آن دسته از ناوگانی که در مرحله اول مشمول طرح سهمیه قرار گرفته اند مابه تفاوت مرحله دوم آنها نیز واریز و ناوگانی که تا کنون این ما به تفاوت سهمیه سوخت را دریافت نکرده اند برابر پیگیریهای صورت گرفته از اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشورظرف چند روز آینده به حساب آنها واریز می شود.
 
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قدس افزود: مابه تفاوت سوخت به صورت نقدی واریز می شود و برای خودروهای دوگانه سوز ۸۰ لیتر و تک سوز ۱۲۰لیتر بنزین تعلق می گیرد.
 
حبیبی با اشاره به ثبت نام سرویس مدارس شهرستان قدس در سامانه سپند افزود: از ۴۱۴ دستگاه  خودرو که در این سامانه ثبت نام کرده اند ۲۷۸ دستگاه خودرو در سامانه سپند ساماندهی و موفق به دریافت برچسب سرویس مدارس شدند.
 
وی با بیان این مطلب که سامانه سپند یک سامانه کشوری و معیارهای آن نیز ملی است عنوان کرد:ملاک فعالیت در حوزه حمل و نقل دانش آموزی ثبت نام در سامانه سپند و اخذ مجوزهای لازم از این سازمان میباشد. در غیر اینصورت خودرو غیر مجاز بوده و برابر قوانین برخورد میگردد.
 
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قدس گفت: در بحث ناوگان حمل ونقل عمومی ۷۷۵ دستگاه تاکسی اعم از درون شهری و برون شهری و ۱۰۹ دستگاه اتوبوس شهری تحت نظارت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قدس فعالیت می نمایند.
 
حبیبی در خصوص وانت بارهای فعال در سطح شهرستان نیز گفت: ۲هزار و ۵۰۰ دستگاه وانت بار سامان دهی شده اند و ۵۰۰ دستگاه وانت بار در نوبت رسیدگی و تکمیل مدارک قرار دارند.
 
وی در پایان با بیان این مطلب از کلیه مالکان وانت بار ها خواست به منظور تخصیص سهمیه بنزین و ساماندهی خودروی وانت بار خود با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت نام در سامانه مدیریت سوخت اقدام و پس از آن با مراجعه به سازمان  نسبت به تشکیل پرونده و اخذ پروانه بهره برداری اقدام نمایند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 27 بهمن 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 261
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس