يکشنبه 10 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 27 بهمن 1398
کد 101900

بررسی فرصت های اشتغال در بخش کشاورزی روستای طاهرآباد پردیس

مشکلات روستای طاهرآباد شهرستان پردیس با حضور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، دهیار و رئیس شورای روستا بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان تهران، نشست مشورتی به منظور بررسی مشکلات روستای طاهرآباد پس از برگزاری مراسم افتتاحیه پروژه ای در این این روستا، با حضور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس ، دهیار و رئیس شورای روستا و جمعی از کشاورزان پیشرو برگزار شد.
در این جلسه مسائل مهمی چون طرح هادی روستا، پروژه های بوم گردی با محوریت کشاورزی، طرح های درآمد زای روستایی عام المنفعه، طرح آبیاری نوین و احداث استخر دومنظوره در روستای طاهرآباد مطرح شد.
قریشی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس در این جلسه گفت: بخش مهمی از اقتصاد خانوارهای شهرستان متکی به کشاورزی ودامداری است که انتظار هست با برنامه ریزی و تلاش همه جانبه و استفاده از شیوه های نوین این بخش توسعه یافته و زمینه رونق تولید واشتغال بیشتر فراهم شود.
وی اضافه کرد: امروز فرصت خوبی برای تولید محصولاتی است که دارای ارزش افزوده ، سازگار با شرایط منطقه و امکان صادارات را داشته باشند که از جمله این محصولات پرورش گل محمدی و توسعه صنایع تبدیلی وابسته به آن است.
پرورش ماهی زینتی و گیاهان دارویی ، کشت گلخانه ای و پرورش زالو و.... از دیگر مواردی است که امید است با همکاری بهره برداران و همیاری مسئولین شهرستان پردیس در زمینه های مختلف کشاورزی نوین به پیشرفت قابل توجهی نایل آید.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 27 بهمن 1398
  • ساعت 11
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 61