سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 26 بهمن 1398
کد 101783

بخشدار صفادشت سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه صفادشت

به گزارش روابط عمومی بخشداری صفادشت: ناصر انصاری به مناسبت انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای خبرگان رهبری سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته بخش صفادشت بودند .
بخشداردر ابتدامیلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) روز زن و مادر و ولادت بنیانگذار انقلابامام خمینی(ره) را خدمت نمازگزاران ،بانوان و مادران تبریک گفت و اشاره داشت که ائمه اطهار و فاطمه زهرا(س) بهترین الگو برای زندگی جامعه بشریت هستند.

وی در ادامه بیان داشت امام (ره) زحمات زیادی برای به ثمر نشستن انقلاب کشیدند و همواره و همیشه با کار شکنی های دشمنان اسلام و انقلاب مواجه بودند بخشدار به اربعین شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز اشاره داشت امروزه هم دشمنان با به شهادت رساندن سردار دلها رذالت و خواری خود را اثبات کردند.
نماینده عالی دولت در بخش از حضور پرشورو تماشایی مردم ولایتی بخش صفادشت در راهپیمایییوم الله 22 بهمن با وجود سرمای شدید حضوری به یاد ماندنی و تماشایی داشتند تشکر نمود.

انصاری در آخربه بحث انتخابات دوم اسفند جمعه آینده اشاره نمود در طول این چهل سال انقلاب دشمنان اسلام و انقلاب همواره تلاش کرده اند که مردم را نسبت به انقلاب و کشور و ولایت دلسرد کنند تا مردم پای صندوقهای رأی نروند اما مردم ولایتی و بصیر کشور عزیز ایران با بصیرت تمام در همه صحنه ها حضور پر شوری دارند و هر کجا مقام عظمای ولایت سخنرانی کرده با جان و دل پذیرا بودند و همیشه پشت ولی فقیه را خالی نکرده اند  مردم عزیز در انتخابات پیش رو هم که سرنوشت ساز در گام دوم انقلاب خواهد بود با حضور پرشور خود در انتخابات دشمنان را مأیوس خواهند کرد و مشت محکمی به دهان یاوه گویان خواهند زد

  • نوشته شده
  • در شنبه 26 بهمن 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 9
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ملارد