سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 26 بهمن 1398
کد 101772

چهارمین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین  برگزار شد

چهارمین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین به ریاست توسلی معاون امور مالی و برنامه ریزی فرمانداری وبا دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و با حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین، در این جلسه توسلی معاون امور مالی و برنامه ریزی فرماندار گفت : با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نزدیک شدن به ایام پایانی سال باید درتهیه و توزیع مایحتاج عمومی مردم  دقت بیشتری توسط اعضاء کارگروه تنظیم بازار صورت پذیرد .
توسلی با تأکيد بر نظارت دقيق بر بازار و رصد قيمت ها به صورت مستمر گفت: براي ممانعت از افزايش غيرقانوني و بي ضابطه قيمت ها  توسط برخی افراد سود جو بايد کنترل و نظارت مستمر بر قيمت ها وجود داشته باشد و با متخلفان مطابق قانون برخورد شود.
شایان ذکر است در ادامه جلسه حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت نیز ضمن ارائه  گزارش تحلیلی از وضعیت قیمت بازار از روند جذب و توزیع اقلام اساسی خبر داد و افزود : هماهنگی های لازم در خصوص جذب و توزیع اقلام تنظیم بازار به ویژه میوه شب عید صورت گرفته که ان شاء الله در زمان و مکان های مشخص شده اعلام و توزیع خواهد شد .
میرزایی  تصریح کرد  : طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال و نوروز 99 و طرح فروش فوق العاده توسط واحدهای صنفی نیز در دستور کار قرار گرفته و هماهنگی ادارات جهت برگزاری گشت های مشترک نظارت بر بازار نیز در دست اقدام است .
  • نوشته شده
  • در شنبه 26 بهمن 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 23
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ورامین