سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 26 بهمن 1398
کد 101754

جانمایی 160 نقطه برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در دماوند/ برخورد جدی با تخلفات ستادهای انتخاباتی

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، از جانمایی 160 نقطه برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در این شهرستان خبر داد و گفت: در صورت مشاهده تخلف انتخاباتی از سوی ستادهای نامزدها، به شدت برخورد می‌شود.
به گزارش رابط کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران در شهرستان دماوند، مجید صفری، رئیس مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه در خصوص آغاز فرآیند تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در این منطقه اظهار کرد: طبق قانون و برنامه زمان‌بندی شده، فعالیت تبلیغاتی 17 نامزد انتخابات مجلس به مدت 7 روز در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه آغاز شده و تا ۲۴ ساعت قبل از اخذ رأی ادامه دارد.

وی افزود: با آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس، بیش از 160 نقطه به منظور انجام تبلیغات نامزدها در شهرها و روستاهای شهرستان دماوند در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: انتظار می‌رود نامزدهای انتخابات، تبلیغات محیطی خود را صرفاً در مکان‌های تعیین شده انجام دهند؛ این مکان‌ها توسط شهرداری‌ها برای انجام تبلیغات مجاز کاندیداها پیش‌بینی و تعیین شده است.

صفری در خصوص نظارت بر فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس تصریح کرد: اکیپ‌های ویژه‌ای برای نظارت بر ستادهای انتخاباتی نامزدها تشکیل شده است که در صورت مشاهده تخلف انتخاباتی، به شدت با متخلفان برخورد می‌شود و هرگونه تبلیغات غیرمجاز امحا خواهد شد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 26 بهمن 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 19
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری دماوند