سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 101607

ابنیه فاقد استحکام و ناپایدار باعث بر هم خوردن سیمای شهر فرون آباد می شود

شهردار فرون آباد با اشاره به آسيب هاي ناشي از ساخت و سازهاي غير مجاز گفت: ابنیه فاقد استحکام و ناپایدار باعث برهم خوردن سیمای شهری می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد کوروش میرزایی افزود: انجام ساخت و سازهای غیر مجاز بدون طی مراحل و ضوابط قانونی جرم بوده و قابل پیگیری است و شهرداری ضمن تقویت و افزایش نظارت وکنترل های لازم در این بخش، با جدیت و قاطعیت کامل در مقابل ساخت و سازهای غیر مجاز شهری خواهد ایستاد.
وی با بیان اینکه شهرداري با ايجاد تسهيلات و شرايط بهتر براي ایجاد ابنیه قانونی تلاش كرده است، تا همگان را براي طي كردن مسير قانوني به منظور دريافت مجوزهاي لازم تشويق كند، عنوان کرد: در مورد ساخت وساز پیشگیری بهترین حرکت در مقابل عوامل غیر مجاز ساخت وساز است و در صورت بروز تخلف با قدرت قانون جلوی کار متخلفان را خواهیم گرفت و شدیدترین برخورد را با متخلفین انجام خواهیم داد.
 وی اضافه کرد: توسعه ساخت و ساز مجاز در شهر زیبایی های معماری در شهر را توسعه داده و رعايت اصول استاندارد ساخت و ساز و رعايت قوانين از الزامات ساخت و ساز در شهر است و گشت ساختمانی با تمام قدرت و استفاده از امکانات با ساخت و سازهای غیر مجاز که در آینده به زیر ساختار شهری صدمه وارد می کند، برخورد جدی می نماید. 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • ساعت 14
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 52