سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 101521

حضور باشکوه و چشمگیر مردم شهرقدس در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن/ پیام های بسیاری برای استکبار جهانی دارد

رییس شورای اسلامی شهرقدس با اشاره به حضور باشکوه و چشمگیر مردم شهرقدس در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن که نشان از وحدت و یکپارچگی در حفظ نظام و ارزش‌های انقلاب است، گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پیام‌های بسیاری از جمله مقاومت و ایستادگی خستگی‌ناپذیر برای استکبار جهانی دارد.
 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، حسین چناقچی رئیس شورای اسلامی شهرقدس امروز در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تقدیر از حضور باشکوه شهروندان قدس با وجود برودت و یخبندان شدید، اظهار داشت: این حرکت عظیم مردم عزیز دارای پیام های متعددی از جمله ایستادگی و مقاومت خستگی‌ناپذیر برای سردمداران کفر جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار بود.

 وی افزود: با این حماسه بزرگ ثابت شد که مردم شهرقدس در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی‌های استکبار جهانی همچون گذشته دوشادوش  مردم وفادار سایر شهرهای ایران اسلامی همواره در صحنه حاضر بوده و در حفظ و صیانت از دستاوردها و ارزش‌های نظام‌مقدس جمهوری اسلام کوتاهی نخواهند کرد.

رئیس شورای اسلامی شهرقدس بیان داشت: بی‌ترديد اين حضور چشمگير نشان از وحدت و يکپارچی امت مومن و متدين شهر قدس در حفظ و حراست از آرمان هاي انقلاب و پيروي از منويات و فرامين مقام معظم رهبري است.

چناقچی تصریح کرد: موج خروشان و ضد استکباري مردم در ۲۲ بهمن ماه نشان از علاقه آنها به دين، نظام، آرمان هاي انقلاب و رهبري بوده و يقيناً مورد رضاي خداوند متعال قرار خواهد گرفت.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • ساعت 12
  • توسط شهرداری قدس
  • تعداد بازدید 49