سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 101518

بابایی: لزوم انتخاباتی شدن فضای شهرستان ها؛ زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به لزوم انتخاباتی شدن فضای شهرستان ها بر ضرورت زمینه سازی جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، امین بابایی در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران، ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: حضور ملت انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام آور بسیاری از ارزش های انقلاب و ارزش گذاری خون شهدای والامقام به ویژه سردار شهید سلیمانی می باشد.
 
وی با اشاره به اینکه از فردا ۲۴ بهمن ماه زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز می شود افزود: زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باید فراهم شود در این راستا اطلاع رسانی دقیق و به موقع ضرورت دارد.
 
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران عنوان کرد: فضا و محیط شهرستان ها باید انتخاباتی شود و در این زمینه امکانات شهرداری های استان به خدمت گرفته شود.
 
بابایی در پایان با اشاره به لزوم پوشش خبری مناسب رویداد انتخابات خاطرنشان کرد: انتخابات شناسنامه نظام است که نگاه های بین المللی به این رویداد عظیم می باشد، از اینرو پوشش خبری مناسب این برنامه به ویژه در استان تهران در دستورکار قرار دارد.
 
انتهای پیام/
 
خبرنگار: راحله جمعه زاده
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • ساعت 11
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 200