سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1398
کد 101446

عباس پاشا: با تکریم ارباب رجوع و همدلي، سرمایه اجتماعی را حفظ کنیم

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با اشاره به لزوم خدمت رسانی بر مردم بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و همدلي جهت حفظ سرمایه اجتماعی تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران در همايش توسعه سواد آموزی در شهرستان ملارد با بیان اینکه با نگاهي به گذشته به راحتي ميتوان متوجه تغيير نهضت سواد آموزي قبل و بعد از انقلاب شد، گفت: تشكيل نهاد نهضت سواد آموزي انقلاب، اتفاقات بسيار درخشاني را براي كشور رقم زد.

وی افزود: ٣ عنصر مهم در توسعه يك نظام وجود دارد، عنصر اول سواد، دوم تكنولوژي و سوم رفاه است كه كشورها را بايد در اين ٣ منظر نگاه كرد كه اگر دارای اين مجموعه بودند مي‌توان گفت توسعه يافته هستند.

عباس پاشا سپس اظهار داشت: مباني توسعه و موفقيت جز دانش و آموزش نيست، زير بنای توسعه هر كشوری آموزش است و اگر كشور ما شاهد پيشرفتهاي بسياري بعد از انقلاب اسلامي است دليلي جز قوي عمل كردن در آموزش ندارد.

این مقام مسئول تصریح کرد: امروز دارنده مدال طلاي علم و آموزش در اين شهرستان وجود دارد كه واقعا جاي تبريك دارد.

عباس پاشا با اشاره به لزوم تكريم ارباب رجوع در دستگاه‌هاي دولتي  گفت : متاسفم براي دستگاه‌هايي كه با برخوردها و ناملايمتي با اربابان رجوع برخورد مي‌كنند و خسته نباشيد به عزيزان زحمت كشي كه با پاسخگويي مناسب باري را از دوش مردم بر مي‌دارند.

وی همچنین تصریح کرد: با همدلي و ارتباط خوب مي‌توان اعتماد مردمي كه هميشه و همه جا ثابت كرده اند كه پاي انقلابشان مي مانند ، جلب كرد و با رفتارهاي نامناسب باعث كاهش اعتماد اين عزيزان نشویم؛ چراکه برقراري تعامل مناسب با مردم باعث افزايش هر روزه سرمايه هاي اجتماعي مي شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران در ادامه اشاره به پروژه های افتتاح شده در این ایام در استان تهران عنوان کرد: در دهه مبارك فجر در استان تهران شاهد افتتاح 909 پروژه با اعتباري بالغ بر ٥ هزار ميليارد و اشتغالزايي ١٢ هزار نفر بوديم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بايد گفت ما همچنان در حال حركت به سمت توسعه و آباداني و ايجاد نشاط اجتماعي هستيم ولي هنوز با ايده آل‌ها فاصله داريم كه مطمئنا روزي به اين امر دست پيدا خواهيم كرد. 

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 بهمن 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 46
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ملارد