سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 101396

پرندوار: افتتاح ۲۶۲ پروژه عمرانی در روستاهای استان تهران؛ افزایش آمار مهاجرت معکوس به روستاها نشان دهنده توجه دولت به حوزه روستایی است

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران با اشاره به افزایش آمار مهاجرت معکوس به روستاها که نشان دهنده توجه دولت به حوزه روستایی می باشد از افتتاح ۲۶۲ پروژه عمرانی در روستاهای استان تهران در ایام الله دهه فجر خبر داد.
معصومه پرندوار در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر در مورد افتتاح پروژه ها در روستاهای استان تهران اظهار داشت: در استان تهران ۲۶۲ پروژه عمرانی در حوزه روستایی با اعتباری بالغ بر ۱۲۹ میلیارد تومان از محل ارزش افزوده در ایام الله دهه فجر افتتاح می شود.
 
وی ادامه داد: این پروژه ها شامل احداث سالن ورزشی، سالن های چند منظوره و سوله های بحران، فضای سبز، بهسازی و بازسازی معابر، تامین آب شرب، روشنایی و این قبیل اقدامات بوده است.
 
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران تاکید کرد: در مجموع در روستاهای استان تهران اقدامات خوبی انجام شده و بر همین اساس آمار مهاجرت معکوس به روستاها افزایش یافته که نشان دهنده توجه دولت هم در حوزه زیرساخت ها و هم اشتغال در روستاها می باشد.
 
پرندوار سپس با اشاره به افتتاح چند پروژه در ملارد توسط معاون امور دهیاری‌ها و شهرداری‌های وزارت کشور افزود: دیروز در شهرستان ملارد به نمایندگی از کل پروژه های کشور چندین پروژه افتتاح شد که میزان پروژه های کشور در حوزه روستایی ۵ هزار پروژه می باشد.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز نیز با حضورمحمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری چند پروژه از پروژه های استان تهران در اسلامشهر افتتاح شد.
 
انتهای پیام/
 
خبرنگار: راحله جمعه زاده
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • ساعت 18
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 204