سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 101218

آهنگر: پایش مستمر فضای مجازی؛ تبلیغات زودهنگام کاندیداها در فضای مجازی رصد می شود

رئیس کمیته رصد فضای مجازی ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به پایش مستمر فضای مجازی از رصد تبلیغات زودهنگام کاندیداها در فضای مجازی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، سارا آهنگر در جلسه کمیته رصد فضای مجازی ستاد امنیت انتخابات استان تهران با اشاره به لزوم رعایت قوانین انتخاباتی به ویژه در فضای مجازی اظهار داشت: رصد و پایش مستمر رویدادهای انتخاباتی به صورت لحظه ای انجام می‌شود تا از تخلفات در این حوزه پیشگیری شود.
 
 وی با اشاره به نزدیک شدن به زمان تبلیغات انتخابات کاندیداهای انتخاباتی افزود: از 24 بهمن ماه زمان تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس آغاز می شود از این رو فضای مجازی جهت جلوگیری از تبلیغات زود هنگام کاندیداها به صورت کامل رصد می‌شود.
 
 رئیس کمیته رصد فضای مجازی ستاد انتخابات استان تهران تاکید کرد: فهرست مصادیق محتوای مجرمانه در فضای مجازی مشخص شده و بر اساس آن احصا و ارزیابی تخلفات انتخاباتی صورت می‌گیرد و با متخلفین طبق قانون برخورد می‌شود.
 
 آهنگر در پایان با اشاره به تامین زیرساخت های ارتباطی مربوط به انتخابات خاطرنشان کرد: امید است با رعایت قوانین و مقررات هم در فضای حقیقی و هم در فضای مجازی شاهد حضور و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای باشیم و تمام تلاش ما برگزاری مطلوب انتخابات می باشد.
 
انتهای پیام/
 
خبرنگار: راحله جمعه زاده
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • ساعت 10
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 141