سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 101169

دیدار مدیر جهاد کشاورزی پردیس با خانواده های گرانقدر شهدای 8سال دفاع مقدس

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر و درراستای بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی و تجلیل از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس با حضور در منزل 3 تن از شهدای دفاع مقدس با این بزرگواران دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، در هشتمین روز از دهه مبارک فجر و درراستای بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی و تجلیل از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس به اتفاق جمعی از پرسنل این مدیریت به مناسبت ایام دهه فجر با حضور در منزل 3 تن از شهدای دفاع مقدس ضمن  تبریک ایام الله سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، پای صحبتها و درددلهای این عزیزان نشسته و دستورات لازم را جهت حل مشکلات این بزرگواران صادر کرد.
قریشی ادامه داد: امروز هرچه داریم از برکت شهدا، ایثارگران وخانواده های این عزیزان است؛ به حرمت خون شهدا و به حرمت استقامت و صبر و شکیبایی خانواده های محترم شهدا مسئولیت من و امثال من  بسیار سنگین است و همه ما معتقدیم که این امنیت و اقتداری که امروز در کشور وجود دارد به برکت ایثار و ازخودگذشتگی این عزیزان است.
در ادامه این دیدار قریشی افزود: ضمن تجلیل از مجاهدت های شهدا و ایثارگران جنگ  تحمیلی، زنده نگه داشتن یاد شهدا و تقدیر ازخانواده شهدا و ایثارگران  وظیفه ما وهمه مسؤولین است.
مدیر جهاد کشاورزی پردیس تاکید کرد: این جلسه نباید صرفا یک جلسه برای تقدیر و تشکر از خانواده های معظم شهدا وایثارگران عزیز باشد، بلکه شایسته است که، باعث وارد آمدن تلنگری بر روح و روان ما شود تا با خود خلوت کنیم که در کجا قرار گرفته ایم و چه باید بکنیم تا ادامه دهنده راه این عزیزان خداجو، آرمان خواه و حق طلب باشیم.
وی درپایان با برگزاری جلسه ای در محل این مدیریت از فرزند یکی از شهدای جهادگر دوران دفاع مقدس ، شاغل در مدیریت قدردانی و با  بزرگداشت و یاد از رشادت های سربازان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس و از ایثارگری های شهدای سنگرسازان بی سنگر یاد کرد و گفت : دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران یک وظیفه است و حداقل کاری است که باید سر لوحه کار ما قرار گیرد .
 در دیدارهای امروز با اهدای لوح تقدیر و هدایایی توسط مدیر جهاد کشاورزی از خانواده شهیدان نوری، معصومی ، حیدری و بتویی  تجلیل شد.
*شرکت مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس در جلسه پرسش و پاسخ مردم با مسئولین در  نماز جمعه
به مناسبت سالگرد چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در کشور، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس به همراه تعدادی از کارمندان این مدیریت ضمن حضور در نماز عبادی، سیاسی جمعه با نمازگزاران و بهره برداران بخش کشاورزی دیدار کرده و به پرسش های آنان پاسخ دادند.
قریشی، مدیر جهاد کشاورزی پردیس در این خصوص گفت: امروزه یکی از معضلات مردم در امور اداری و رفع مشکلات مربوط به درخواستهای اداری عدم ارتباط و دیدار مستقیم و بی واسطه و سریع با مسئولین ادارات بوده و گاه عدم اگاهی از برخی مسائل و قوانین سبب عملکرد اشتباه یا عدم پیشرفت برخی پروژه ها و طرح ها می شود و یکی از راه های در دسترس برای رفع این معضل و افزایش ارتباط مردم با مسئولین پل ارتباطی تازه ای تعریف شده است و آن هم اجرای میز خدمت در مصلا های نماز جمعه است.
وی تاکید کرد: این اقدام با هدف تکریم شهروندان و پاسخگویی به پرسش های آنها در مورد مسائل مختلف  انجام شد و بسیاری مسائل و مشکلات مراجعان حل و فصل و برخی از مواردی که نیاز به بررسی و کار کارشناسی دارد، ظرف مدتی پاسخ داده می شود.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • ساعت 08
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 54