سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398
کد 101139

بابایی: ظرفیت های شهرقدس در برنامه "اینجا تهران است" به روی آنتن می رود

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران گفت: برنامه تولیدی "اینجا تهران است" برای ارائه ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان قدس به صورت یک برنامه شاد و جنگ طی هفته ی آتی از شبکه ملی پخش خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،امین بابایی در جلسه مشارکت در تولید برنامه تلویزیونی "اینجا تهران است" اظهار داشت: استانداری تهران با سیاست گذاری برنامه تولیدی "اینجا تهران است" را برای ارائه ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان های استان تهران به صورت یک برنامه شاد و جنگ در شبکه ملی ضبط و پخش خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه استان تهران دارای ۱۶ فرمانداری است گفت: باید عملکرد بسیار مثبت این فرمانداری ها آنطور که شایسته است با ساختار نوین و شاکله جدید به سمع و نظر مردم برسد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در ادامه افزود: به همین منظور در مرحله دوم برنامه بعد از شهریار در شهرقدس ضبط برنامه خواهد شد و همکاری کلیه دستگاه های اجرایی به ویژه شهرداری و سازمان فرهنگی و ورزشی بسیار حائز اهمیت است و این یک فرصت طلایی برای شهرستان قدس است.

بابایی سپس عنوان کرد: این برنامه با توجه به پتانسیل های مثبت این شهرستان در سه زمان ۴۵ دقیقه ای اختصاصی شهر قدس و در شهرستان های دیگر یک برنامه ۴۵ دقیقه ای به روی آنتن خواهد رفت. 

وی با اشاره به این موضوع که تمام استان های کشور دارای شبکه محلی  هستند، تصریح کرد: شبکه
۵ سیما با پایشی که صورت گرفته ۲۷/۶ درصد برنامه های تهران را پوشش می دهد و با حضور مدیریت جدید شبکه پنج تهران بر آن شدیم تا با ضبط و پخش ظرفیت هایی مثل توانمندی مدیران منطقه ٕ معرفی نخبگان، کارآفرینان، ورزشکاران مدال آور و غیره این فرصت بسیار خوب را برای شهرستان های استان تهران محیا کنیم.


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 بهمن 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 67
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس