دوشنبه 18 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 14 بهمن 1398
کد 100386

نمونه های برتر بخش کشاورزی استان تهران درسال 98 فردا معرفی می شوند

مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۴8 کشاورز و تولید کننده برتر بخش کشاورزی استان تهران طی مراسمی معرفی و تقدیر می شوند.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، فرزانه اقبالی با اعلام این خبر افزود: 48نفر از برترین تولیدکنندگان کشاورزی سال زراعی 98-97 طی مراسمی مورد تجلیل و قدردانی قرار می گیرند که 9نفر از این افراد، تولیدکننده ملی بخش کشاورزی هستند.
مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: این مراسم باحضور استاندار، نمایندگان مجلس،فرمانداران، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و جمعی از مسئولان ستادی وشهرستانی در شهرستان ری برگزار خواهد شد.
وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های این استان در حوزه کشاورزی و حمایت از فعالان این بخش گفت: استان تهران با 9نمونه ملی در سی و چهارمین دوره تقدیر از نمونه های ملی بخش کشاورزی در سطح کشور رتبه برتر را به خود اختصاص داد.
 اقبالی باتشکر از زحمات کشاورزان، باغداران و دامداران استان تهران گفت: در سال رونق تولید،  تولید کنندگان برتر کشاورزی استان توانسته اند با استفاده ازعلم و فن آوری به روز درحوزه کشاورزی، به عنوان نمونه برتر استانی دست یابند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 بهمن 1398
  • ساعت 09
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 24