آرشیو

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شمیرانات

(3)

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شمیرانات مشترک با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران به ریاست مهندس مقیمی استاندار تهران، دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات و با حضور روسای استانی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

دوشنبه 23 مهر 1397

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذا شهرستان قرچک

(5)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذا شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری و با حضور علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیگر اعضا در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

دوشنبه 23 مهر 1397

دیدار اعضای مجمع خیرین سلامت رباط کریم با فرماندار

(3)

اعضای مجمع خیرین سلامت رباط کریم با سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

دوشنبه 23 مهر 1397

بازدید فرماندار اسلامشهر از شرکت صنایع ماشین آلات مدرن بستنی سازی آلفا کندری

(3)

فرماندار شهرستان اسلامشهر از خط تولید و بخش های مختلف شرکت صنایع ماشین آلات مدرن بستنی سازی آلفا کندری بازدید کرد.

دوشنبه 23 مهر 1397

زنده نگه داشتن امید به آینده کشور با بیان واقعیت ها

(4)

نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری و شمیرانات با بیان اینکه امروز خیلی ها در تلاش هستند تا دیواربی اعتمادی بین مردم ومسئولین را بلندتر از هر دوره دیگری نشان دهند، گفت: امروز این انتظار وجود دارد که با توجه به شرایط جدید با بیان واقعیتها امید به آینده کشور را در دل مردم زنده نگه داریم.

دوشنبه 23 مهر 1397

لزوم گسترش سرزمینی و افزایش وسعت روستاهای اسلامشهر

(3)

فرماندار اسلامشهر در نشست رؤسای شورای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی با سید فرید موسوی نماینده تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، بر ضرورت گسترش سرزمینی و افزایش وسعت روستاهای شهرستان تاکید کرد.

دوشنبه 23 مهر 1397

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس

(2)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار در محل فرمانداری برگزار شد.

دوشنبه 23 مهر 1397

جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری قرچک

(2)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری قرچک به ریاست بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری و با حضور اله بخش حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، محسن شریف شهردار و دیگر اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دوشنبه 23 مهر 1397

رئیس پلیس راه فیروزکوه معرفی شد

(2)

سرگرد محمدعلی آقاجانی امروز (دوشنبه) با حکمی از سوی سرهنگ سیاوش محبی، فرمانده پلیس راه شرق استان تهران به عنوان فرمانده پلیس راه شهرستان فیروزکوه منصوب شد.

دوشنبه 23 مهر 1397

دیدار مردمی فرماندار فیروزکوه با شهروندان برگزار شد

(2)

ملاقات مردمی مهندس یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه با شهروندان، روز دوشنبه 23 مهر ماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

دوشنبه 23 مهر 1397