آرشیو آرشیوآخرین اخبار - پورتال خبری

سرپرست استانداري تهران در آئين آغاز به كار سومين نمايشگاه اكسپو٢٠١٨مطرح كرد:

نمايشگاه اكسپو بايد بستري براي تحقق اقتصاد مقاومتي و توسعه صادرات غيرنفتي باشد

(28)

سرپرست استانداري تهران با تأكيد بر اين نكته كه نمايشگاه توانمندي صادراتي ايران(اكسپو) ،بايد بستر ساز تحقق سياست هاي اقتصاد مقاومتي و به دنبال آن توسعه صادرات غيرنفتي باشد؛حمايت از برپايي اين نمايشگاه را يكي از سياست هاي كلان اقتصادي در استان دانست.

پنجشنبه 22 آذر 1397

"محسنی بند پی" با رای هیئت وزیران استاندار تهران شد

(169)

با رای اعتماد هیئت وزیران، صبح امروز 21 آذرماه، "انوشیروان محسنی بند پی "به عنوان استاندار تهران معرفی شد.

چهارشنبه 21 آذر 1397

فخاری: وابستگی درآمد شهرداری ها به "زمین" فسادآور است

(89)

رئیس شورای اسلامی استان تهران گفت: نظام درآمدی شهری تا زمانی که به زمین و مسکن وابسته باشد فساد در این محل وجود دارد.

چهارشنبه 21 آذر 1397

حسن بیگی: دشمن با تزریق نا امیدی به دنبال تحمیل جنگ روانی است

(29)

سرپرست استانداری تهران گفت:اکنون که دشمنان بی نتیجه بودن توطئه های سخت افزاری خود را دیده اند به دنبال تحمیل جنگ اقتصادی و روانی بر جامعه هستند تا ضمن تزریق ناامیدی در میان مردم، ناکارآمدی نظام را نشان دهند.

چهارشنبه 21 آذر 1397

اسماعیلی:عده ای دنبال آن هستند که کلمه "اسلامی" از شوراها بیفتد، اجازه ندهیم این قداست بشکند/حق نداریم با میل خود با مردم رفتار کنیم/ قانون باید نصب العین باشد

(25)

رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به کلام حضرت علی (ع)گفت: حضرت امیر به اشعث فرمود:"مقام ،موقعیت،مسئولیت برای تو وسیله آب و نان نیست تا چه برسد به اینکه وسیله طمع ورزی و زیاده خواهی ات باشد تو از ناحیه بالادستی خودت که امیر مومنان است مورد نظارت هستی و بدان کسی مثل امیرمومنان و قدرت خدای متعال بالا سر توست و خداوند از تو بازخواست می کند و حق نداری به میل خود با مردم رفتار کنی".

چهارشنبه 21 آذر 1397

سليماني راد:سه هزار و ٢٢٦ ميليارد تومان بودجه شهرهاي استان تهران در سال ٩٧/ ٩٠٠ هزار تومان بودجه سرانه در شهرهاي استان و دو ميليون تومان در شهر تهران

(47)

مديركل دفتر شهري و شوراهاي استانداري تهران در نشست هم انديشي شهرداران و اعضاي شوراهاي استان و حوزه هاي نظارتي گفت:بودجه مصوب ٤٢ شهرداري استان تهران به جز شهر تهران سه هزار و ٢٢٦ ميليارد تومان در سال ٩٧ است كه سرانه بودجه شهرداري ها در شهرها به جز تهران ٩٠٠ هزار تومان و بودجه سرانه شهر تهران دو ميليون تومان است.

چهارشنبه 21 آذر 1397

معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری تهران از طریق سامانه ۱۱۱ پاسخگوی مردم است

(36)

محمد امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع (فردا 21 آذر ماه) از طریق سامانه پاسخگویی دولت و مردم (تلفن ۱۱۱) پاسخگوی سوالات و درخواست های مردم استان تهران است.

سه شنبه 20 آذر 1397

خراسانی خبر داد: اجرای 1225 حکم تخریب ساخت و ساز غیرمجاز و آزادسازی 4 میلیون مترمربع زمین تصرف شده در استان تهران

(30)

مدیر کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری تهران گفت: روزانه تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در استان تهران را شاهد هستیم به طوریکه در 6 ماه نخست امسال با حکم قضایی حدود 1225 تخریب ساخت و ساز غیرمجاز در سطح استان تهران انجام شده و 4 میلیون مترمربع از زمین های کشاورزی،ملی و منابع طبیعی رفع تصرف شده است.

سه شنبه 20 آذر 1397

پرندوار: نگاه دولت تدبیر و امید بر تسریع در رفع مشکلات روستاییان متمرکز است

(51)

مدیرکل امور روستایی استانداری تهران گفت: نگاه دولت تدبیر و امید بر تسریع در حل مشکلات روستاییان متمرکز است و سندهای بالادستی از جمله سند چشم انداز روستایی و برنامه ششم توسعه نیز بر این مهم استوار است.

دوشنبه 19 آذر 1397

تواهن با انتقاد از عدم حضور  برخی مدیران در جلسه کمیسیون ماده 11 هوای پاک استان تهران : حضور همه مدیران عضو در کمیسیون ماده 11 هوای پاک اهمیت دارد

(55)

معاون امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک استان تهران به دلیل عدم حضور برخی از اعضای رسمی این جلسه ، برگزار نشد گفت: تصمیماتی که در این کمیسیون اتخاذ می شود برای استان و سلامت شهروندان مهم است و مدیران به این موضوع توجه داشته باشند.

دوشنبه 19 آذر 1397